Urząd Gminy Bystrzyca Kłodzka – Gmina Bystrzyca Kłodzka

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Bystrzyca Kłodzka – Gmina Bystrzyca Kłodzka

Urząd Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej - kontakt, telefon, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej dostępne na stronie. Sprawy możliwe do załatwienia w Urzędzie Gminy Bystrzyca Kłodzka.

Urząd Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej kontakt

Urząd Gminy Bystrzyca Kłodzka kontakt umożliwia petentom na parę różnych sposobów. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej można skorzystać z poczty elektronicznej, telefonu. Jednak należy wiedzieć o tym, że wybierając kontakt z Urzędem Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej, korzystając z poczty elektronicznej, czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy niż w przypadku formy telefonicznej. Dlatego też w przypadku pilnej potrzeby kontaktu z Urzędem Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej zaleca się korzystać z telefonu. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie Urzędu Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej

Urząd Gminy Bystrzyca Kłodzka godziny otwarcia ma zgodne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Instytucje Urząd Gminy Bystrzyca Kłodzka można osobiście odwiedzić od poniedziałku do piątku. Niestety w soboty oraz w niedziele wizyty stacjonarne są niemożliwe. Warto, także przed wizytą w Urzędzie Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej zarezerwować wizytę na konkretny termin, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Gminy Bystrzyca Kłodzka

Adres: plac Wolności 1, 57-500 Bystrzyca Kłodzka

Telefon: 74 811 76 05,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Bystrzyca Kłodzka:

  • Poniedziałek 8:00-15:00
  • Wtorek 8:00-15:00
  • Środa 8:00-15:00
  • Czwartek 8:00-15:00
  • Piątek 8:00-15:00

Gmina Bystrzyca Kłodzka

Urząd Gminy Bystrzyca Kłodzka to instytucja, do której zadań należy zarządzanie i dbanie o gminę Bystrzyca Kłodzka oraz jej mieszkańców. W ramach swoich obowiązków zajmuje się przyznawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami, utrzymaniem porządku i czystości, realizacją inwestycji oraz rozwojem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują stały kontakt z mieszkańcami i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, a w Urzędzie Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej mieszkańcy mogą załatwić wszelkie formalności związane z funkcjonowaniem gminy, w tym składać wnioski, zgłoszenia i zażalenia.

UG Bystrzyca Kłodzka – Urząd Gminy Bystrzyca Kłodzka – jest istotną jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi Bystrzycy Kłodzkiej podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań gminy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Bystrzycy Kłodzkiej, strukturę i działanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skierowania się do odpowiednich wydziałów, w zależności od charakteru ich sprawy. Placówka podzielona jest na mniejsze wewnętrzne wydziały z których każdy z nich zajmuje się realizacją innych zadań. Mieszkańcy gminy Bystrzyca Kłodzka mogą skorzystać z udostępnionego przez Urząd Gminy Bystrzycy Kłodzkiej telefonu kontaktowego aby skonsultować się w sprawie danej kwestii administracyjnej.

Urząd Gminy Bystrzyca Kłodzka gospodarka odpadami

To właśnie Urząd Gminy Bystrzyca Kłodzka organizuje wywóz odpadów komunalnych dla mieszkańców gminy Bystrzycy Kłodzkiej. Wywóz odbywa się w ustalone dni. Harmonogram wywozu śmieci w Bystrzycy Kłodzkiej można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Gminy Bystrzyca Kłodzka.

Mapa Urząd Gminy Bystrzyca Kłodzka

Liczba wyświetleń: 172Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS