Urząd Gminy Cekcyn – Gmina Cekcyn

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Gminy Cekcyn – Gmina Cekcyn

Urząd Gminy w Cekcynie - kontakt, telefon, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Cekcynie dostępne na stronie. Sprawy możliwe do załatwienia w Urzędzie Gminy Cekcyn.

Urząd Gminy Cekcyn kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Cekcyn można uzyskać zarówno telefonicznie, jak i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się korzystanie z telefonu Urzędu Gminy Cekcyna. Telefoniczny kontakt z Gminą Cekcyn pozwala na najszybsze uzyskanie potrzebnych informacji. Niestety nie wszystkie sprawy można załatwić drogą telefoniczną. Dlatego w niektórych sytuacjach należy skorzystać z innego kanałów kontaktu. Urząd Gminy Cekcyn kontakt realizuje również mailowo. Wysyłając wiadomość nie można zapomnieć aby nadać jej odpowiedni tytuł, a także podpisać mail imieniem, nazwiskiem oraz adresem.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Cekcynie

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Cekcyn są równoznaczne z godzinami, podczas których można uzyskać kontakt z placówką. Aktualnie obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Cekcyn godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb mieszkańców Cekcyna.

Kontakt Urząd Gminy Cekcyn

Adres: Szkolna 2, 89-511 Cekcyn

Telefon: 52 334 75 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Cekcyn:

 • poniedziałek 7:30-15:30
 • wtorek 7:30-17:00
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-14:00

Gmina Cekcyn

Urząd Gminy Cekcyn jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Cekcynie. Urząd Gminy Cekcyn jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Wśród kluczowych zadań Urzędu Gminy Cekcyna znajduje się również koordynowanie różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Działania te obejmują inwestycje w infrastrukturę, takie jak budowa i modernizacja dróg na terenie gminy Cekcyn, placów, parków, a także rozwój transportu publicznego czy budowa obiektów użyteczności publicznej, jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W ten sposób Urząd Gminy w Cekcynie pełni istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju społeczności lokalnej, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto pamiętać, że Urząd Gminy Cekcyn jest podzielony na mniejsze wewnętrzne sekcje aby ułatwić organizację pracy. Petenci odwiedzający UG Cekcyn powinni mieć świadomość który z wydziałów realizuje dane sprawy. Kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu, można zrealizować w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Cekcyna natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Cekcynie.

Urząd Gminy Cekcyn podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości do Urzędu Gminy Cekcyna mają obowiązek odprowadzić osoby fizyczne, prawne oraz jednostki organizacyjne, które są:

 • właścicielami obiektów budowlanych lub też nieruchomości,
 • użytkownikami wieczystych gruntów,
 • posiadaczami samoistnych obiektów budowlanych lub nieruchomości,
 • posiadaczami nieruchomości lub ich części, lub też obiektów budowlanych lub ich części, które stanowią własność jednostki samorządu terytorialnego lub Skarbu Państwa.

W placówce jaką jest Urząd Gminy Cekcyn podatek od nieruchomości można zapłacić w kasie, a także online przelewem na numer konta Urzędu Gminy w Cekcynie.

Urząd Gminy Cekcyn dowody osobiste

Aby złożyć wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Cekcyn, należy dostarczyć odpowiednie dokumenty oraz fotografię w kolorze spełniającą wymagania. W przypadku gdy o dowód osobisty stara się osoba niepełnoletnia wypełnić wniosek muszą rodzice lub też opiekunowie prawni. Urząd Gminy Cekcyna dowód osobisty wydaje zwykle po 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Cekcyn

Liczba wyświetleń: 410Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS