Urząd Gminy Chęciny – Gmina Chęciny

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy Chęciny – Gmina Chęciny

Urząd Gminy w Chęcinach aktualne godziny otwarcia. Gmina Chęciny kontakt z placówką. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Chęcin.

Urząd Gminy Chęciny kontakt

Urząd Gminy Chęciny umożliwia mieszkańcom wiele usług, które mogą pomóc im w rozwiązaniu danego problemu. Kontakt z Urzędem Gminy Chęciny pozwala również mieszkańcom Chęcin, na poznanie bardziej szczegółowo ich obowiązków, a co ważniejsze praw. Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy, petenci mogą skorzystać z dwóch dostępnych kanałów. Urząd Gminy Chęciny kontakt zarówno przez telefon jak i pocztę elektroniczną prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Gminy Chęciny godziny otwarcia

W Chęcinach Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców. Warto poznać godziny otwarcia tej placówki chcąc odwiedzić ją osobiście lub skontaktować się z placówką. Warto więc przed wizytą w Urzędzie Gminy Chęciny sprawdzić dokładne godziny otwarcia, w celu oszczędzenia własnego czasu. Oczywiście ze względu fakt, że placówka działa dla mieszkańców Chęcin, Urząd Gminy Chęcin godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Gminy Chęciny

Adres: Plac 2 Czerwca 4, 26-060 Chęciny

Telefon: +48 (41)3151006,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Chęciny:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Gmina Chęciny

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Chęciny, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Chęciny. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Chęciny oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Chęciny.

Urząd Gminy Chęciny zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Chęcin. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Chęcin, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Chęciny tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Urząd Gminy Chęciny dowody osobiste

Dla każdego dowód jest ważnym dokumentem osobistym. W celu jego wyrobienia można udać się do Urzędu Gminy Chęciny oraz złożyć odpowiedni wniosek. Na miejscu może zostać pobrany odcisk palca, który będzie widniał na dowodzie. Sam proces składania wniosku o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Chęcin przebiega sprawnie, jednak na jego wydanie trzeba poczekać do kilku tygodni. Warto pamiętać, że wydany przez Urząd Gminy Chęciny dowód osobisty posiada termin ważności, po którego upływie trzeba będzie złożyć kolejny wniosek o wydanie dokumentu.

Mapa Urząd Gminy Chęciny

Liczba wyświetleń: 487Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS