Urząd Gminy Chełm – Gmina Chełm

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Chełm – Gmina Chełm

Urząd Gminy w Chełmży aktualne godziny otwarcia. Gmina Chełm kontakt z placówką. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Chełmży.

Kontakt z Urzędem Gminy Chełmży

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Chełmży, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Chełmży prowadzi kontakt z mieszkańcami między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Chełmży jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Wszelkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Chełmży udostępniane są osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Urząd Gminy Chełm godziny otwarcia

W celu uzyskania informacji na temat godzin otwarcia Urzędu Gminy Chełmży warto zajrzeć na stronę internetową instytucji, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się sprawdzenie godzin pracy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Urząd Gminy Chełmży obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Chełmży jest zamknięty. W sytuacji zmian w harmonogramie pracy urzędu informacje zostaną udostępnione online oraz w widocznym dla petentów miejscu.

Urząd Gminy Chełm jest instytucją, która odpowiada za prowadzenie administracji miasta. Do głównych obowiązków Urzędu Gminy należy dbanie o dobro mieszkańców Chełmży, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą, społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Kontakt Urząd Gminy Chełm

Adres: Gminna 18, 22-100 Pokrówka

Telefon: 82 563 65 53,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Chełm:

 • poniedziałek 7:30-15:30
 • wtorek 7:30-16:00
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:00

Gmina Chełm

Urząd Gminy Chełmży to instytucja publiczna odpowiedzialna za zarządzanie i administrowanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o dobro mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Chełmży ma także za zadanie udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy w Chełmży wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, utrzymując przy tym stały kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Chełmży realizowane są różnego rodzaju formalności, takie jak zgłoszenia, wnioski i zażalenia związane z szerokim zakresem działań miasta. W ramach struktury administracyjnej gminy Chełm, istnieje jednostka organizacyjna znana jako Urząd Gminy Chełm. To właśnie tam wójt lub burmistrz podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej, i realizuje zadania, które określają przepisy prawa dotyczące danego miasta lub gminy.

Urząd Gminy Chełm podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości do Urzędu Gminy Chełmży mają obowiązek odprowadzić osoby fizyczne, prawne oraz jednostki organizacyjne, które są:

 • właścicielami obiektów budowlanych lub też nieruchomości,
 • użytkownikami wieczystych gruntów,
 • posiadaczami samoistnych obiektów budowlanych lub nieruchomości,
 • posiadaczami nieruchomości lub ich części, lub też obiektów budowlanych lub ich części, które stanowią własność jednostki samorządu terytorialnego lub Skarbu Państwa.

W placówce jaką jest Urząd Gminy Chełm podatek od nieruchomości można zapłacić w kasie, a także online przelewem na numer konta Urzędu Gminy w Chełmży.

Urząd Gminy Chełm dowody osobiste

Aby złożyć wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Chełm, należy dostarczyć odpowiednie dokumenty oraz fotografię w kolorze spełniającą wymagania. W przypadku gdy o dowód osobisty stara się osoba niepełnoletnia wypełnić wniosek muszą rodzice lub też opiekunowie prawni. Urząd Gminy Chełmży dowód osobisty wydaje zwykle po 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Chełm

Liczba wyświetleń: 286Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS