Urząd Gminy Chlewiska – Gmina Chlewiska

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Chlewiska – Gmina Chlewiska

Urząd Gminy Chlewiska dane kontaktowe i godziny otwarcia. Skontaktuj się z Urzędem Gminy Chlewiska telefonicznie, mailowo lub osobiście. Gmina Chlewiska adres.

Urząd Gminy w Chlewiska kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Urzędem Gminy w Chlewiska korzystając z wybranych sposobów. Urząd Gminy Chlewiska kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt, korzystając z elektronicznej skrzynki pocztowej. Należy wtedy wysłać wiadomość na odpowiedni adres e-mail prowadzący do Urzędu Gminy w Chlewiska. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Chlewiska jest skorzystanie z formy telefonicznej. Obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z instytucją.

Urząd Gminy Chlewiska kontakt z petentami prowadzi również bezpośrednio w swojej siedzibie. W tym celu należy złożyć osobistą wizytę w placówce. Trzeba pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy Chlewiska możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia, dlatego też w pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy o danej godzinie możliwe jest skontaktowanie się z placówką.

Urząd Gminy Chlewiska godziny otwarcia

Urząd Gminy Chlewiska jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. Obecnie w niedziele oraz w soboty interesanci nie mogą skorzystać z usług oferowanych przez Urząd Gminy w Chlewiska. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejszą rezerwację terminu wizyty w Urzędzie Gminy w Chlewiska. Pozwoli to na uniknięcie niechcianej kolejki podczas osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Chlewiska

Adres: Czachowskiego 49, 26-510 Chlewiska

Telefon: 48 6287053,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Chlewiska:

 • poniedziałek: 7:30-15:30
 • wtorek: 7:30-15:30
 • środa: 7:30-15:30
 • czwartek: 7:30-15:30
 • piątek: 7:30-15:30
 • sobota: zamknięte
 • niedziela: zamknięte

Gmina Chlewiska

Urząd Gminy w Chlewiska to instytucja rządowa, która ma na celu zarządzanie gminą i dbanie o jej mieszkańców. W ramach swoich zadań urząd zajmuje się przyznawaniem pozwoleń na działalność gospodarczą, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymaniem czystości i porządku, inwestycjami i rozwijaniem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują kontakt z mieszkańcami Chlewiska i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. W Urzędzie Gminy Chlewiska mieszkańcy mogą także załatwić formalności związane z funkcjonowaniem gminy, takie jak składanie wniosków, zgłoszeń i zażaleń.

Wójt lub burmistrz gminy Chlewiska ma możliwość wykonywania uchwał rady gminy oraz realizacji określonych zadań miasta lub gminy poprzez Urząd Gminy Chlewiska (UG Chlewiska). W przypadku Chlewiska, strukturę organizacyjną i działanie Urzędu Gminy w Chlewiska precyzuje regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skorzystania z różnych wydziałów, w zależności od rodzaju sprawy. Aby zapewnić optymalne działanie, placówka jaką jest Urząd Gminy Chlewiska została podzielona na wewnętrzne wydziały, a także samodzielne komórki organizacyjne. Każda z jednostek posiada wyodrębnione zadania, z tego względu mieszkańcy Chlewiska powinni wiedzieć do której z nich udać się w celu załatwienia konkretnej sprawy.

Urząd Gminy Chlewiska Wydział Komunikacji

W Urzędzie Gminy Chlewiska Wydział Komunikacji funkcjonuje w godzinach otwarcia Gminy Chlewiska. Do jego głównych zadań należą:

 • kierowanie pojazdu na badania techniczne,
 • wydawanie tablic rejestracyjnych,
 • udzielanie licencji na prowadzenie pojazdu,
 • rejestracja oraz wyrejestrowanie pojazdu.

Urząd Gminy Chlewiska prawo jazdy

W Urzędzie Gminy Chlewiska można także złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Należy w tym celu dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty wraz z odpowiednim zdjęciem. Na wydanie prawa jazdy należy czekać do około 30 dni od złożenia wniosku po danym egzaminie. Prawo jazdy Urząd Gminy Chlewiska wydaje w Wydziale Komunikacji.

Mapa Urząd Gminy Chlewiska

Liczba wyświetleń: 157Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS