Urząd Gminy Chmielnik – Gmina Chmielnik

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy Chmielnik – Gmina Chmielnik

Urząd Gminy Chmielnik dane kontaktowe i godziny otwarcia. Skontaktuj się z Urzędem Gminy Chmielnik telefonicznie, mailowo lub osobiście. Gmina Chmielnik adres.

Urząd Gminy w Chmielniku kontakt

Jednostka jaką jest Urząd Gminy Chmielnik kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Istnieje parę różnych sposobów umożliwiających kontakt z Urzędem Gminy w Chmielniku, dlatego każda osoba może wybrać sobie ten, który jej najlepiej odpowiada. Jednym z dostępnych sposobów na kontakt z Urzędem Gminy Chmielnik, jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Chmielniku. Warto, jest wiedzieć, że Urząd Gminy Chmielnik kontakt realizuje także na inne sposoby. Kolejnym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa urzędu. Kontakt z Urzędem Gminy Chmielnik można także uzyskać, udając się osobiście do placówki.

Urząd Gminy Chmielnik godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Chmielniku, warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z UG Chmielnik. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Chmielnik jest nieczynny. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Gminy Chmielnik.

Kontakt Urząd Gminy Chmielnik

Adres: Chmielnik 50, 36-016 Chmielnik

Telefon: 17 229 66 06,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Chmielnik:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Gmina Chmielnik

W Urzędzie Gminy Chmielnik można załatwić wiele kwestii administracyjnych związanych z gminą Chmielnik, takich jak wydawanie dowodów osobistych czy rejestracja pojazdów. Na stronie dostępne są informacje o godzinach otwarcia i sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Chmielnik to ważny punkt dla mieszkańców gminy Chmielnik, którzy potrzebują pomocy i informacji w różnych sprawach związanych z administracją lokalną.

Urząd Gminy Chmielnik odgrywa kluczową rolę w koordynowaniu różnorodnych inicjatyw i projektów mających na celu rozwój gminy. Jednym z priorytetów jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak rozbudowa i modernizacja dróg na terenie gminy Chmielnik, poprawa transportu publicznego. Ponadto, Urząd Gminy Chmielnik angażuje się w budowę i utrzymanie ważnych obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola czy domu kultury. Aby lepiej zorganizować pracę, Urząd Gminy Chmielnik został podzielony na różne wewnętrzne wydziały i jednostki organizacyjne. W związku z tym, odwiedzający mogą być pewni, że ich sprawy zostaną przekazane do odpowiedniego wydziału. Przykładowo, Wydział Komunikacji gminy Chmielnik zajmuje się kwestiami związanymi z prawem jazdy i rejestracją pojazdów, podczas gdy wydział spraw obywatelskich obsługuje sprawy dotyczące między innymi dowodu osobistego.

Wydziały Urzędu Gminy Chmielnika

W Urzędzie Gminy w Chmielniku istnieją różne wydziały, z których każdy ma swoje specjalne zadania i zajmuje się różnymi sprawami. Na przykład, Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Chmielniku zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się różnymi sprawami związanymi z mieszkańcami, Wydział Nieruchomości zarządza nieruchomościami miejskimi, a Wydział Ochrony Środowiska zajmuje się kwestiami związanymi z ochroną środowiska w gminie. Każdy z tych wydziałów Urzędu Gminy Chmielnik ma swoje unikalne zadania i celem jest pomaganie mieszkańcom i dbanie o ich potrzeby.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Chmielnika

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Chmielnika to miejsce, gdzie mieszkańcy mogą załatwić różnego rodzaju formalności związane z pojazdami i prawem jazdy. Pracownicy tego wydziału pomagają w sprawach takich jak uzyskanie numeru PKK, odbiór dokumentu prawa jazdy, rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego.

Mapa Urząd Gminy Chmielnik

Liczba wyświetleń: 263Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS