Urząd Gminy Chojnów – Gmina Chojnów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Chojnów – Gmina Chojnów

Skontaktuj się z Urzędem Gminy Chojnów. Dostępne numery telefonów, adresy e-mail, adres fizyczny oraz godziny otwarcia dla placówki Urząd Gminy Chojnów.

Urząd Gminy Chojnów kontakt

Urząd Gminy Chojnów kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Najszybszym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Chojnów jest forma telefoniczna. Jednak nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Gminą Chojnów. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Gminy Chojnów można także wykorzystać pocztę elektroniczną. Pracownicy Urzędu Gminy Chojnów, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez pocztę elektroniczną tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Kontakt z Urzędem Gminy w Chojnowie można także uzyskać, osobiście odwiedzając placówkę.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Chojnowie

Warto, jest przed kontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Chojnowie, w pierwszej kolejności sprawdzić godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach kontakt z Urzędem Gminy w Chojnowie jak i osobiste zrealizowanie formalności jest możliwe. Urząd Gminy Chojnów godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców. Placówka działa we wszystkie dni robocze, oczywiście Urząd Gminy Chojnów w soboty oraz w niedziele nie funkcjonuje.

Kontakt Urząd Gminy Chojnów

Adres: Fabryczna 1, 59-224 Chojnów

Telefon: 76 818 85 02,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Chojnów:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-16:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Gmina Chojnów

Urząd Gminy Chojnów to instytucja, która odpowiada za prowadzenie spraw mieszkańców gminy Chojnów. W Urzędzie Gminy Chojnów mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w wielu sprawach administracyjnych, takich jak: załatwienie formalności związanych z rejestracją pojazdów, wydanie dokumentów tożsamości, zgłoszenie zmian w ewidencji ludności oraz uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Chojnów.

Urząd Gminy Chojnów pełni ważną funkcję koordynowania różnorodnych działań i projektów, których celem jest rozwój gminy. W ramach tych działań, priorytetem jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak rozbudowa i modernizacja dróg w Chojnowie, parków, a także rozwój transportu publicznego oraz budowa obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły czy przedszkola. Dlatego Urząd Gminy Chojnów odgrywa istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju lokalnej społeczności, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto zaznaczyć, że w celu lepszej organizacji pracy, Urząd Gminy Chojnów został podzielony na różne wewnętrzne wydziały i jednostki organizacyjne. W związku z tym, osoby odwiedzające ten UG Chojnów powinny być świadome, do którego wydziału należy zgłosić swoje sprawy. Na przykład, kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Chojnowa, natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego czy miejsca zameldowania są obsługiwane przez Wydział Spraw Obywatelskich UG Chojnowa. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Chojnów mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wspieranie rozwoju. Dzięki koordynacji działań i skutecznemu zarządzaniu, Urząd Gminy Chojnów odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców.

Urząd Gminy Chojnowa wydziały

Można powiedzieć, że Urząd Gminy w Chojnowie składa się z różnych działów, z których każdy ma swoją specyficzną rolę. Jednym z nich jest Wydział Komunikacji, który odpowiada za kwestie związane z transportem i ruchem drogowym. Wydział Spraw Obywatelskich Gminy Chojnów zajmuje się różnymi problemami dotyczącymi mieszkańców. Każdy z tych działów ma swoje unikalne zadania, które pomagają mieszkańcom i służą do zaspokojenia ich potrzeb.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Chojnowa

Aby uzyskać pomocy w kwestiach związanych z pojazdami i prawem jazdy, to warto udać się do Wydziału Komunikacji znajdującego się w Urzędzie Gminy w Chojnowie. W tym miejscu pracownicy służą pomocą w różnych formalnościach, takich jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK oraz odbiór dokumentu prawa jazdy. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Chojnowie udostępnia dodatkowe informacje telefonicznie.

Mapa Urząd Gminy Chojnów

Liczba wyświetleń: 372Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS