Urząd Gminy Choroszcz – Gmina Choroszcz

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podlaskie

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Choroszczy. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Choroszcz, godziny obsługi petentów. Urząd Gminy Choroszcz kontakt, telefon, adres.

Kontakt Urząd Gminy Choroszcz

Adres: Dominikańska 2, 16-070 Choroszcz

Telefon: 85 713 22 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Choroszcz

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 9:00-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Choroszcz

Urząd Gminy Choroszcz to instytucja publiczna, której celem jest prowadzenie spraw związanych z gminą Choroszcz. Urząd Gminy Choroszcz realizuje sprawy mieszkańców w wielu kwestiach administracyjnych takich jak wydawanie dokumentów tożsamości, rejestracja pojazdów, zgłaszanie zmian w ewidencji ludności czy uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Choroszcz.

Urząd Gminy Choroszcz kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy Choroszcz, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Choroszcz kontakt realizuje poprzez telefon, pocztę elektroniczną oraz oczywiście bezpośrednio w siedzibie Gminy Choroszcz. Najszybszą oraz najwygodniejszą formą kontaktu z Urzędem Gminy Choroszcz jest podany numer kontaktowy. Jednak nie wszystkie sprawy można załatwić telefonicznie. Wtedy należy skorzystać z jednej z pozostałych form kontaktu obsługiwanych przez Urząd Gminy Choroszcz.

Urząd Gminy Choroszcz godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Choroszcz są równoznaczne z godzinami, podczas których można skontaktować się z placówką. Urząd Gminy Choroszcz godziny otwarcia ustalił od poniedziałku do piątku, ponieważ w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Choroszcz jest zamknięty. Oczywiście Urząd Gminy Choroszcz godziny otwarcia dostosował od potrzeb odwiedzających go petentów.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Choroszczy

Urząd Gminy w Choroszczy składa się z wielu różnych działów, z których każdy zajmuje się określoną sferą działań. Przykład może stanowić Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Choroszczy, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym. Natomiast Wydział Nieruchomości zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami miejskimi, a Wydział Ochrony Środowiska Gminy Choroszcz zajmuje się różnymi kwestiami związanymi z ochroną środowiska w gminie. Każdy z tych działów ma swoje specyficzne zadania, które pomagają mieszkańcom i zaspokajają ich potrzeby.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Choroszczy

Jeśli występują problemy związane z pojazdami lub kwestiami prawa jazdy, warto odwiedzić Wydział Komunikacji urzędu Gminy w Choroszczy. Pracownicy tego wydziału pomagają w załatwianiu różnych formalności, takich jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK lub odbiór dokumentu prawa jazdy.

Mapa Urząd Gminy Choroszcz

Liczba wyświetleń: 83Wyszukaj dodatkowe informacje: