Urząd Gminy Chorzele – Gmina Chorzele

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Wydziały w Urzędzie Gminy Chorzel. Numer telefonu, e-mail do Urzędu Gminy Chorzele. Gmina Chorzele godziny otwarcia, kontakt.

Kontakt Urząd Gminy Chorzele

Adres: Stanisława Komosińskiego 1, 06-330 Chorzele

Telefon: 29 751 65 40,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Chorzele

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 07:30–15:30
  • wtorek 07:30–15:30
  • środa 07:30–15:30
  • czwartek 07:30–15:30
  • piątek 07:30–15:30

Gmina Chorzele

Pracownicy Urzędu Gminy Chorzele są do dyspozycji mieszkańców gminy Chorzele w celu udzielenia pomocy w kwestiach administracyjnych. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące godzin otwarcia, adresu, numerów telefonów oraz adresów e-mail poszczególnych wydziałów. Urząd Gminy Chorzele udziela także informacji o sprawach, które można załatwić w placówce.

Urząd Gminy w Chorzelach kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Chorzele możliwy jest przy wykorzystaniu wielu kanałów kontaktu. Pierwszym z nich jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane na adres Urzędu Gminy Chorzele, powinny zawierać temat oraz podpis nadawcy. Oczywiście Urząd Gminy Chorzele kontakt z petentami prowadzi również telefonicznie. Połączenie w placówką pozwala mieszkańcom gminy Chorzele uzyskać potrzebne informacje znacznie szybciej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Chorzelach

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy Chorzele, warto, jest sprawdzić w godziny otwarcia Urzędu Gminy Chorzele. Aktualnie Urząd Gminy Chorzele działa od poniedziałku do piątku w określonych godzinach i to właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy w Chorzelach. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Chorzele jest zamknięty.

Urząd Gminy Chorzele Wydział Spraw Obywatelskich

Urząd Gminy w Chorzelach posiada wiele wydziałów, a jednym z nich jest Wydział Spraw Obywatelskich. Jest to dział zajmujący się kwestami związanymi z życiem mieszkańców. Wydział Spraw obywatelskich Gminy Chorzele odpowiada między innymi za wydawanie dowodów osobistych. W przypadku gdy mieszkańcy gminy Chorzele potrzebują pomocy w konkretnych sprawach, mogą skorzystać z usług Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Chorzelach, aby uzyskać niezbędną pomoc i wsparcie. 

Mapa Urząd Gminy Chorzele

Liczba wyświetleń: 71Wyszukaj dodatkowe informacje: