Urząd Gminy Ciechocin – Gmina Ciechocin

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Gminy Ciechocin – Gmina Ciechocin

Urząd Gminy w Ciechocinie aktualne godziny otwarcia. Gmina Ciechocin kontakt z placówką. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Ciechocina.

Urząd Gminy Ciechocin kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy Ciechocin, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Ciechocin kontakt realizuje poprzez telefon, pocztę elektroniczną oraz oczywiście bezpośrednio w siedzibie Gminy Ciechocin. Najszybszą oraz najwygodniejszą formą kontaktu z Urzędem Gminy Ciechocin jest podany numer kontaktowy. Jednak nie wszystkie sprawy można załatwić telefonicznie. Wtedy należy skorzystać z jednej z pozostałych form kontaktu obsługiwanych przez Urząd Gminy Ciechocin.

Urząd Gminy Ciechocin godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Ciechocin są równoznaczne z godzinami, podczas których można skontaktować się z placówką. Urząd Gminy Ciechocin godziny otwarcia ustalił od poniedziałku do piątku, ponieważ w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Ciechocin jest zamknięty. Oczywiście Urząd Gminy Ciechocin godziny otwarcia dostosował od potrzeb odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Gminy Ciechocin

Adres: Ciechocin 172, 87-408 Ciechocin

Telefon: 56 683 77 81,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Ciechocin:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Gmina Ciechocin

Urząd Gminy Ciechocin to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Ciechocin, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Ciechocin zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Ciechocin. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Ciechocin mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Ciechocin odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Ciechocin składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Ciechocina mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Ciechocinie to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Wydziały Urzędu Gminy Ciechocina

W ramach Urzędu Gminy Ciechocina dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Ciechocina

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Ciechocina, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Ciechocina można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Ciechocin

Liczba wyświetleń: 297Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS