Urząd Gminy Czarna Dąbrówka – Gmina Czarna Dąbrówka

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Urząd Gminy Czarna Dąbrówka – Gmina Czarna Dąbrówka

Wydziały w Urzędzie Gminy w Czarnej Dąbrówce. Telefon Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka, adres e-mail. Aktualne Godziny otwarcia Urzędu Gminy Czarnej Dąbrówki.

Kontakt z Urzędem Gminy Czarnej Dąbrówki

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Czarnej Dąbrówce, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Gminy Czarnej Dąbrówki kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Zarówno telefon Urzędu Gminy Czarnej Dąbrówki jak i skrzynka odbiorcza jest obsługiwana przez pracowników w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Czarna Dąbrówka godziny otwarcia

Przed wizytą w Urzędzie Gminy Czarnej Dąbrówki warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji. Urząd Gminy Czarnej Dąbrówki obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Czarnej Dąbrówki jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Czarna Dąbrówka

Adres: Gdańska 5, 77-116 Czarna Dąbrówka

Telefon: 59 821 26 43,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Czarna Dąbrówka:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Czarna Dąbrówka

Urząd Gminy Czarna Dąbrówka jest instytucją działającą na lokalnym poziomie. W skład Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka wchodzi wiele różnych działów. Ich zadaniem jest planowanie oraz rozwój gminy. Kolejnym ważnym aspektem, którym zajmuję się Urząd Gminy Czarna Dąbrówka są kwestie finansowe. W każdej z gmin urząd stara się być blisko mieszkańców, organizując często spotkania z nimi, w celu ustalenia działań związanych z gminą. Skorzystanie z usług Gminy Czarna Dąbrówka, możliwe jest po odwiedzeniu placówki osobiście lub kontaktując zdalnie. W celu sprawnego funkcjonowania Urząd Gminy Czarna Dąbrówka został podzielony na różne wydziały, z których każdy pełni unikalne funkcje. Na przykład, Wydział Planowania Przestrzennego i Infrastruktury zajmuje się nadzorem nad projektami związanymi z urbanistyką, rozbudową infrastruktury oraz modernizacją terenów publicznych. Natomiast Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska skupia się na zagadnieniach związanych z utrzymaniem czystości, zarządzaniem odpadami oraz ochroną środowiska naturalnego. Pracownicy Urzędu Gminy Czarna Dąbrówka służą pomocą i wsparciem mieszkańcom w zakresie tych różnorodnych kwestii. Wiedza i doświadczenie pracowników urzędu są nieocenione, umożliwiając skuteczne zarządzanie i realizację działań mających na celu rozwój i dobro gminy Czarna Dąbrówka.

Urząd Gminy Czarna Dąbrówka Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich to jedna z jednostek wewnętrznych Urzędu Gminy w Czarnej Dąbrówce. W Wydziale Spraw Obywatelskich mieszkańcy gminy Czarna Dąbrówka mogą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

Urząd Gminy Czarna Dąbrówka dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Czarna Dąbrówka można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Wniosek trzeba złożyć bezpośrednio w siedzibie Gminy Czarna Dąbrówka, nie ma możliwości przesłania prośby poprzez ePUAP. Wraz z wnioskiem należy przedstawić aktualne zdjęcie, które będzie umieszczone na dowodzie osobistym. Po dokonaniu wszystkich formalności poprawnie Urząd Gminy Czarna Dąbrówka wyda w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Czarna Dąbrówka

Liczba wyświetleń: 183Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS