Urząd Gminy Czempiń – Gmina Czempiń

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Czempiń kontakt z placówką przez telefon i pocztę e-mail. Sprawdź aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Czempiń. Wydziały Urzędu Gminy Czempinia.

Kontakt Urząd Gminy Czempiń

Adres: Księdza Jerzego Popiełuszki 25, 64-020 Czempiń

Telefon: 17 875 52 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Czempiń

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-18:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 8:00-15:00
  • piątek 8:00-14:00

Gmina Czempiń

Urząd Gminy Czempiń to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Czempiń, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Czempiń zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Czempiń.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Czempinia

Jeśli chcesz się skontaktować z Urzędem Gminy w Czempiniu, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową urzędu w celu uzyskania informacji kontaktowych. W obecnej sytuacji, z powodu pandemii, zaleca się korzystanie z kontaktu zdalnego, takiego jak telefon, e-mail lub inne formy komunikacji online, podczas godzin otwarcia urzędu. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub chcesz osobiście załatwić sprawę, możesz udać się do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Czempinia

Mieszkańcy Czempinia, którzy chcą wiedzieć, kiedy Urząd Gminy Czempiń jest otwarty, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową urzędu, gdzie publikowane są aktualne godziny otwarcia. W większość dni Urząd Gminy Czempiń godziny otwarcia dostosowuje do potrzeb odwiedzających go klientów.

Urząd Gminy Czempiń Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Czempiniu jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Czempiń jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Czempiniu.

Urząd Gminy Czempiń druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Czempiń udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Czempiń. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Czempiń

Liczba wyświetleń: 87Wyszukaj dodatkowe informacje: