Urząd Gminy Czerwieńsk – Gmina Czerwieńsk

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubuskie

Urząd Gminy Czerwieńsk – Gmina Czerwieńsk

Gmina Czerwieńsk kontakt dla mieszkańców Czerwieńska – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Czerwieńsku.

Kontakt z Urzędem Gminy Czerwieńska

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Czerwieńsku, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Gminy Czerwieńska kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Zarówno telefon Urzędu Gminy Czerwieńska jak i skrzynka odbiorcza jest obsługiwana przez pracowników w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Czerwieńsk godziny otwarcia

Przed wizytą w Urzędzie Gminy Czerwieńska warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji. Urząd Gminy Czerwieńska obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Czerwieńska jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Czerwieńsk

Adres: Rynek 25, 66-016 Czerwieńsk

Telefon: 68 327 80 41,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Czerwieńsk:

 • Poniedziałek 7:00-16:00
 • Wtorek 7:00-15:00
 • Środa 7:00-15:00
 • Czwartek 7:00-15:00
 • Piątek 7:00-15:00

Gmina Czerwieńsk

Urząd Gminy w Czerwieńsku to instytucja rządowa, która ma na celu zarządzanie gminą i dbanie o jej mieszkańców. W ramach swoich zadań urząd zajmuje się przyznawaniem pozwoleń na działalność gospodarczą, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymaniem czystości i porządku, inwestycjami i rozwijaniem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują kontakt z mieszkańcami Czerwieńska i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. W Urzędzie Gminy Czerwieńsk mieszkańcy mogą także załatwić formalności związane z funkcjonowaniem gminy, takie jak składanie wniosków, zgłoszeń i zażaleń.

Wójt lub burmistrz gminy Czerwieńsk ma możliwość wykonywania uchwał rady gminy oraz realizacji określonych zadań miasta lub gminy poprzez Urząd Gminy Czerwieńsk (UG Czerwieńsk). W przypadku Czerwieńska, strukturę organizacyjną i działanie Urzędu Gminy w Czerwieńsku precyzuje regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skorzystania z różnych wydziałów, w zależności od rodzaju sprawy. Aby zapewnić optymalne działanie, placówka jaką jest Urząd Gminy Czerwieńsk została podzielona na wewnętrzne wydziały, a także samodzielne komórki organizacyjne. Każda z jednostek posiada wyodrębnione zadania, z tego względu mieszkańcy Czerwieńska powinni wiedzieć do której z nich udać się w celu załatwienia konkretnej sprawy.

Urząd Gminy Czerwieńsk Wydział Komunikacji

W Urzędzie Gminy Czerwieńsk Wydział Komunikacji funkcjonuje w godzinach otwarcia Gminy Czerwieńsk. Do jego głównych zadań należą:

 • kierowanie pojazdu na badania techniczne,
 • wydawanie tablic rejestracyjnych,
 • udzielanie licencji na prowadzenie pojazdu,
 • rejestracja oraz wyrejestrowanie pojazdu.

Urząd Gminy Czerwieńsk prawo jazdy

W Urzędzie Gminy Czerwieńsk można także złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Należy w tym celu dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty wraz z odpowiednim zdjęciem. Na wydanie prawa jazdy należy czekać do około 30 dni od złożenia wniosku po danym egzaminie. Prawo jazdy Urząd Gminy Czerwieńsk wydaje w Wydziale Komunikacji.

Mapa Urząd Gminy Czerwieńsk

Liczba wyświetleń: 182Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS