Urząd Gminy Człuchów – Gmina Człuchów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Sposoby kontaktu oraz godziny otwarcia Urzędu Gminy w Człuchowie dostępne na stronie. Gmina Człuchów dane kontaktowe, wydziały UG Człuchów.

Kontakt Urząd Gminy Człuchów

Adres: Szczecińska 33, 77-300 Człuchów

Telefon: 59 834 10 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Człuchów

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Gmina Człuchów

Urząd Gminy Człuchów jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Człuchowie. Urząd Gminy Człuchów jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Urząd Gminy w Człuchowie kontakt

Urząd Gminy Człuchów kontakt umożliwia petentom na parę różnych sposobów. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Człuchowie można skorzystać z poczty elektronicznej, telefonu. Jednak należy wiedzieć o tym, że wybierając kontakt z Urzędem Gminy w Człuchowie, korzystając z poczty elektronicznej, czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy niż w przypadku formy telefonicznej. Dlatego też w przypadku pilnej potrzeby kontaktu z Urzędem Gminy w Człuchowie zaleca się korzystać z telefonu. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie Urzędu Gminy w Człuchowie w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Człuchowie

Urząd Gminy Człuchów godziny otwarcia ma zgodne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Instytucje Urząd Gminy Człuchów można osobiście odwiedzić od poniedziałku do piątku. Niestety w soboty oraz w niedziele wizyty stacjonarne są niemożliwe. Warto, także przed wizytą w Urzędzie Gminy w Człuchowie zarezerwować wizytę na konkretny termin, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Człuchowa

W Urzędzie Gminy w Człuchowie istnieją różne działy wewnętrzne, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Na przykład, jednym z nich jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się różnymi sprawami związanymi z mieszkańcami. Podział Urzędu Gminy Człuchowa na wydziały znacznie przyśpieszył obsługę petentów. 

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Człuchowa

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Człuchowa to jedno z miejsc, gdzie mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w sprawach związanych z pojazdami i prawem jazdy. Pracownicy tego wydziału zajmują się różnymi formalnościami, takimi jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK oraz odbiór dokumentu prawa jazdy.

Mapa Urząd Gminy Człuchów

Liczba wyświetleń: 108Wyszukaj dodatkowe informacje: