Urząd Gminy Czudec – Gmina Czudec

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podkarpackie

Urząd Gminy w Czudcu - kontakt z wydziałami. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Czudcu dostępne na stronie. Gmina Czudec kontakt, telefon.

Kontakt Urząd Gminy Czudec

Adres: ul. Starowiejska 6, 38-120 Czudec

Telefon: (17) 717 21 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Czudec

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Czudec

Prowadzenie spraw związanych z administracją gminy Czudec należy do zadań Urzędu Gminy Czudca. Instytucja publiczna jaką jest Urząd Gminy Czudec jest miejscem, w którym mieszkańcy gminy mogą uzyskać pomoc w wielu kwestiach administracyjnych, takich jak: uzyskanie dokumentów, rejestracja pojazdów czy zgłaszanie zmian w ewidencji ludności.

Urząd Gminy Czudec kontakt

Urząd Gminy Czudec kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z Urzędem Gminy Czudec poprzez skrzynkę mailową. Jest to szybki sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Czudcu. Urząd Gminy Czudec kontakt prowadzi również telefonicznie. Oba dostępne kanały kontaktu dostępne są w czasie godzin otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Czudcu

Urząd Gminy Czudec jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. Kontakt z Urzędem Gminy Czudec możliwy jest jedynie czasie otwarcia placówki. Urząd Gminy Czudec godziny otwarcia dopasował tak, żeby każdy interesant mógł znaleźć odpowiednia chwile na kontakt lub odwiedzenie instytucji.

Urząd Gminy Czudec Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów, które działają w Urzędzie Gminy Czudec, jest Wydział Komunikacji. Do jego głównych zadań należy wydawanie tablic rejestracyjnych, rejestracja oraz wyrejestrowywanie pojazdu, wydawanie dokumentów prawa jazdy. Dodatkowo działający w instytucji jaką jest Urząd Gminy Czudec Wydział Komunikacji przyjmuje zawiadomień o zgubieniu prawa jazdy. Warto wiedzieć, że można skontaktować się bezpośrednio z Wydziałem Komunikacji Gminy Czudca korzystając z indywidualnego numeru kontaktowego.

Urząd Gminy Czudec prawo jazdy

Aby wydać prawo jazdy Urzędu Gminy Czudec będzie potrzebował od interesanta wniosek o wydanie prawa jazdy. Taki dokument można samodzielnie wydrukować oraz wypełnić w domu lub też zrobić to w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Czudca. Wraz z wnioskiem należy dostarczyć orzeczenie lekarskie oraz aktualne zdjęcie. Od złożenia wniosku w Urzędzie Gminy Czudec do wydania prawa jazdy, czeka się zwykle około 14 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Czudec

Liczba wyświetleń: 49Wyszukaj dodatkowe informacje: