Urząd Gminy Damnica – Gmina Damnica

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Urząd Gminy Damnica – Gmina Damnica

Wydziały Urzędu Gminy Damnica. Dowód osobisty w Urzędzie Gminy Damnica. Dostępne sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Damnica oraz godziny otwarcia.

Kontakt Damnica Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Damnica jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Damnicy? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Damnicy. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Damnica godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Damnica kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Damnica telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Damnica jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Damnicy jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Damnica telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Damnicy, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Kontakt Urząd Gminy Damnica

Adres: ul. Górna 1, 76-231 Damnica

Telefon: +48 59 848 44 31,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Damnica:

  • Poniedziałek 7:30-16:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:30

Gmina Damnica

Urząd Gminy w Damnicy to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Damnicy, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Damnicy odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Władze lokalne, takie jak Urząd Miasta lub gminy Damnicy to jednostki organizacyjne które umożliwiają wójtowi czy burmistrzowi podejmowanie decyzji zgodnie z uchwałami rady gminy, oraz realizację zadań wynikających z przepisów prawa dotyczących danego miasta lub gminy. Osobą odpowiedzialną za kierowanie tym urzędem jest wójt lub burmistrz.

Urząd Gminy Damnica druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Damnica udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Damnicy. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Damnica przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Damnica

Liczba wyświetleń: 267Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS