Urząd Gminy Dębowa Kłoda – Gmina Dębowa Kłoda

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Dębowa Kłoda – Gmina Dębowa Kłoda

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Dębowa Kłoda. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Dębowa Kłoda.

Urząd Gminy Dębowa Kłoda kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy Dębowa Kłoda, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Dębowa Kłoda kontakt realizuje poprzez telefon, pocztę elektroniczną oraz oczywiście bezpośrednio w siedzibie Gminy Dębowa Kłoda. Najszybszą oraz najwygodniejszą formą kontaktu z Urzędem Gminy Dębowa Kłoda jest podany numer kontaktowy. Jednak nie wszystkie sprawy można załatwić telefonicznie. Wtedy należy skorzystać z jednej z pozostałych form kontaktu obsługiwanych przez Urząd Gminy Dębowa Kłoda.

Urząd Gminy Dębowa Kłoda godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Dębowa Kłoda są równoznaczne z godzinami, podczas których można skontaktować się z placówką. Urząd Gminy Dębowa Kłoda godziny otwarcia ustalił od poniedziałku do piątku, ponieważ w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Dębowa Kłoda jest zamknięty. Oczywiście Urząd Gminy Dębowa Kłoda godziny otwarcia dostosował od potrzeb odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Gminy Dębowa Kłoda

Adres: Dębowa Kłoda 116A, 21-211 Dębowa Kłoda

Telefon: 83 3557008,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Dębowa Kłoda:

 • poniedziałek: 8:00-16:00
 • wtorek: 7:00-15:00
 • środa: 7:00-15:00
 • czwartek: 7:00-15:00
 • piątek: 7:00-15:00
 • sobota: zamknięte
 • niedziela: zamknięte

Gmina Dębowa Kłoda

Urząd Gminy Dębowa Kłoda jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Dębowa Kłoda. Urząd Gminy Dębowa Kłoda jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Wśród kluczowych zadań Urzędu Gminy Dębowa Kłoda znajduje się również koordynowanie różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Działania te obejmują inwestycje w infrastrukturę, takie jak budowa i modernizacja dróg na terenie gminy Dębowa Kłoda, placów, parków, a także rozwój transportu publicznego czy budowa obiektów użyteczności publicznej, jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W ten sposób Urząd Gminy w Dębowa Kłoda pełni istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju społeczności lokalnej, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto pamiętać, że Urząd Gminy Dębowa Kłoda jest podzielony na mniejsze wewnętrzne sekcje aby ułatwić organizację pracy. Petenci odwiedzający UG Dębowa Kłoda powinni mieć świadomość który z wydziałów realizuje dane sprawy. Kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu, można zrealizować w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Dębowa Kłoda natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Dębowa Kłoda.

Urząd Gminy Dębowa Kłoda dowody osobiste

Dowód osobisty jest to dokument potwierdzający tożsamość oraz obywatelstwo jego posiadacza. Zwykle Urząd Gminy Dębowa Kłoda dowód osobisty wydaje po osiągnięciu 18 roku życia, ale mogą go uzyskać również osoby niepełnoletnie. W Urzędzie Gminy w Dębowa Kłoda istnieje możliwość na wyrobienie takiego dokumentu. Aby to zrobić, należy wypełnić odpowiedni wniosek oraz dostarczyć kolorową fotografię spełniającą wszystkie wymagania. Po złożeniu wniosku w Urzędzie Gminy w Dębowa Kłoda dokument będzie gotowy do odebrania po 30 dniach roboczych.

Urząd Gminy Dębowa Kłoda prawo jazdy

Urząd Gminy Dębowa Kłoda pozwala także na składanie wniosku o prawo jazdy. Jednak aby to zrobić, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Aby Urząd Gminy Dębowa Kłoda prawo jazdy mógł wydać konieczne będzie złożenie odpowiedniego wniosku, a także pozytywne zdanie dwóch egzaminów państwowych.

Podczas pierwszej wizycie w Urzędzie Gminy Dębowa Kłoda przy złożeniu wniosku konieczne będzie również przekazanie:

 • orzeczenia lekarskiego
 • aktualnego zdjęcia
 • dowodu osobistego albo paszportu do wglądu
 • wniosku o wydanie prawa jazdy, który można uzyskać w urzędzie lub pobrać i wypełnić przed wizytą

Mapa Urząd Gminy Dębowa Kłoda

Liczba wyświetleń: 213Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS