Urząd Gminy Dobrzeń Wielki – Gmina Dobrzeń Wielki

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: opolskie

Urząd Gminy Dobrzeń Wielki – Gmina Dobrzeń Wielki

Urząd Gminy Dobrzeń Wielki sprawdź godziny otwarcia placówki. Aktualne dane kontaktowe Urzędu Gminy w Dobrzniu Wielkim – kontakt, telefon, e-mail. Gmina Dobrzeń Wielki wydziały.

Urząd Gminy Dobrzeń Wielki kontakt

Urząd Gminy Dobrzeń Wielki umożliwia mieszkańcom wiele usług, które mogą pomóc im w rozwiązaniu danego problemu. Kontakt z Urzędem Gminy Dobrzeń Wielki pozwala również mieszkańcom Dobrznia Wielkiego, na poznanie bardziej szczegółowo ich obowiązków, a co ważniejsze praw. Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy, petenci mogą skorzystać z dwóch dostępnych kanałów. Urząd Gminy Dobrzeń Wielki kontakt zarówno przez telefon jak i pocztę elektroniczną prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Gminy Dobrzeń Wielki godziny otwarcia

W Dobrzniu Wielkim Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców. Warto poznać godziny otwarcia tej placówki chcąc odwiedzić ją osobiście lub skontaktować się z placówką. Warto więc przed wizytą w Urzędzie Gminy Dobrzeń Wielki sprawdzić dokładne godziny otwarcia, w celu oszczędzenia własnego czasu. Oczywiście ze względu fakt, że placówka działa dla mieszkańców Dobrznia Wielkiego, Urząd Gminy Dobrznia Wielkiego godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Gminy Dobrzeń Wielki

Adres: Namysłowska 44, 46-081 Dobrzeń Wielki

Telefon: 77 469 55 24,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Dobrzeń Wielki:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-16:30
  • piątek 7:30-14:30

Gmina Dobrzeń Wielki – Urząd Gminy w Dobrzniu Wielkim

Urząd Gminy w Dobrzniu Wielkim jest instytucją publiczną, która ma za zadanie zarządzać i dbać o swoją gminę i mieszkańców Dobrznia Wielkiego. W tym celu zajmuje się wydawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymywaniem porządku i czystości, inwestycjami i rozwojem infrastruktury. Pracownicy UG Dobrzeń Wielki utrzymują stały kontakt z mieszkańcami Dobrznia Wielkiego oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. Funkcjonowanie Urzędu Gminy Dobrznia Wielkiego (UG) umożliwia wójtowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację określonych zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Dobrznia Wielkiego, regulamin ustalony przez organ wykonawczy precyzuje strukturę i funkcjonowanie Urzędu Gminy Dobrznia Wielkiego, gdzie petenci mają możliwość skierowania się do odpowiedniego wydziału w zależności od swojej konkretnej sprawy.

Urząd Gminy Dobrzeń Wielki podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości to należność, którą zobowiązane są płacić osoby posiadające grunty, budynki (również ich części), a także budowle. Urząd Gminy Dobrzeń Wielki podatek od nieruchomości pobiera co roku. W Urzędzie Gminy Dobrzeń Wielki taką zapłatę można złożyć osobiście lub przelewem na odpowiedni numer konta bankowego. Należy pamiętać o tym, aby podatek od nieruchomości przekazać w odpowiednim terminie, aby Gmina Dobrzeń Wielki nie naliczyła odsetek.

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy Dobrzeń Wielki

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy w Dobrzniu Wielkim odbywa się według harmonogramu, który można znaleźć na stronie internetowej. Należy także pamiętać o deklaracji śmieciowej, którą Gminia Dobrzeń Wielki wymaga od właścicieli nieruchomości, w której powstają odpady komunalne. Taką deklarację można złożyć w Urzędzie Gminy w Dobrzniu Wielkim o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Sprawę tą można zrealizować na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest osobista wizyta w Urzędzie Gminy Dobrzeń Wielki. Złożenie deklaracji śmieciowej Urząd Gminy Dobrzeń Wielki obsługuje również online.

Mapa Urząd Gminy Dobrzeń Wielki

Liczba wyświetleń: 166Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS