Urząd Gminy Dolice – Gmina Dolice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Gminy Dolice – Gmina Dolice

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Dolic. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Dolice, godziny obsługi petentów. Urząd Gminy Dolice kontakt, telefon, adres.

Urząd Gminy w Dolicach kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Urzędem Gminy w Dolicach korzystając z wybranych sposobów. Urząd Gminy Dolice kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt, korzystając z elektronicznej skrzynki pocztowej. Należy wtedy wysłać wiadomość na odpowiedni adres e-mail prowadzący do Urzędu Gminy w Dolicach. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Dolice jest skorzystanie z formy telefonicznej. Obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z instytucją.

Urząd Gminy Dolice kontakt z petentami prowadzi również bezpośrednio w swojej siedzibie. W tym celu należy złożyć osobistą wizytę w placówce. Trzeba pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy Dolice możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia, dlatego też w pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy o danej godzinie możliwe jest skontaktowanie się z placówką.

Urząd Gminy Dolice godziny otwarcia

Urząd Gminy Dolice jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. Obecnie w niedziele oraz w soboty interesanci nie mogą skorzystać z usług oferowanych przez Urząd Gminy w Dolicach. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejszą rezerwację terminu wizyty w Urzędzie Gminy w Dolicach. Pozwoli to na uniknięcie niechcianej kolejki podczas osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Dolice

Adres: Ogrodowa 16, 73-115 Dolice

Telefon: 91 564 01 29,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Dolice:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Dolice

Urząd Gminy Dolice to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Dolice, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Dolice zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Dolice. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Dolice mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Dolice odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Dolice składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Dolic mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Dolicach to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Dolice Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska znajdujący się w Urzędzie Gminy Dolic podejmuje kwestie, które mają na celu utrzymanie środowiska w warunkach optymalnych. Do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Dolic zadań należy między innymi prowadzenie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów, ochroną wody, powietrza oraz gleby.

Urząd Gminy Dolice Wydział Spraw Obywatelskich

W Urzędzie Gminy w Dolicach znajduje się także Wydział Spraw Obywatelskich. Zajmuje się on prowadzeniem ewidencji ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych orzekających o sprawach zameldowanie i wymeldowania oraz spraw związanych z wydawaniem lub też unieważnianiem dokumentów tożsamości. Najczęściej do Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Dolic udają się interesanci w celu złożenia wniosku o dokument tożsamości.

Mapa Urząd Gminy Dolice

Liczba wyświetleń: 453



Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS