Urząd Gminy Domaniów – Gmina Domaniów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Domaniów – Gmina Domaniów

Urząd Gminy Domaniów - centrum administracyjne w Domaniów. Gmina Domaniów kontakt dla petentów. Telefony w Urzędzie Gminy Domaniów, godziny otwarcia, adres.

Urząd Gminy Domaniów kontakt

Urząd Gminy Domaniów kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z Urzędem Gminy Domaniów poprzez skrzynkę mailową. Jest to szybki sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Domaniów. Urząd Gminy Domaniów kontakt prowadzi również telefonicznie. Oba dostępne kanały kontaktu dostępne są w czasie godzin otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Domaniów

Urząd Gminy Domaniów jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. Kontakt z Urzędem Gminy Domaniów możliwy jest jedynie czasie otwarcia placówki. Urząd Gminy Domaniów godziny otwarcia dopasował tak, żeby każdy interesant mógł znaleźć odpowiednia chwile na kontakt lub odwiedzenie instytucji.

Kontakt Urząd Gminy Domaniów

Adres: Domaniów 56, 55-216 Domaniów

Telefon: (71) 3017735, (71) 3017726

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Domaniów:

  • poniedziałek: 7:00-15:15
  • wtorek: 7:00-15:15
  • środa: 8:00-16:15
  • czwartek: 7:00-15:15
  • piątek: 7:00-14:00
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Domaniów

Urząd Gminy w Domaniów stara się zapewnić poprawne funkcjonowanie gminy oraz wysłuchuje potrzeb jej mieszkańców Domaniów. Urząd Gminy Domaniów to instytucja, która zajmuję się wieloma obszarami, jednym z ważniejszych jest skuteczny rozwój gminy. Dodatkowo Urząd Gminy Domaniów dba o kwestię związane z ochroną zdrowia mieszkańców oraz bezpieczeństwo i ewidencje ludności. Urzędy Gminy Domaniów starają się na bieżąco monitorować potrzeby mieszkańców, niekiedy organizując spotkania z nimi. Urzędowi Gminy Domaniów powierzono ważne zadanie koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Priorytetem jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja sieci wodociągowej, budowa i remont ulic oraz rozwój miejsc rekreacyjnych, jak boiska sportowe czy place zabaw. Ponadto Urząd Gminy Domaniów angażuje się w poprawę transportu publicznego, realizując projekty związane z budową nowych przystanków czy modernizacją linii autobusowych.

W celu zapewnienia efektywnego zarządzania, Urząd Gminy Domaniów został podzielony na różne wydziały, z których każdy ma swoje specjalizacje. Na przykład, Wydział Komunikacji zajmuje się sprawami związanymi z transportem i komunikacją. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Domaniów pełni kluczową rolę w obszarze komunikacji. Odpowiada za sprawy związane z prawem jazdy, rejestracją pojazdów oraz innymi kwestiami związanymi z transportem. Osoby poszukujące informacji dotyczących przepisów drogowych, wymaganych dokumentów czy rejestracji pojazdów mogą skorzystać z usług tego wydziału.

Wydziały Urzędu Gminy Domaniów

W Urzędzie Gminy Domaniów dostępne są różne wydziały, które zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw. Wśród nich znajdują się m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Domaniów

Jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów w Urzędzie Gminy Domaniów jest Wydział Komunikacji. To tutaj mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach dostępności Urzędu Gminy Domaniów, a mieszkańcy mogą również skontaktować się z nim bezpośrednio.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Domaniów to miejsce, do którego mieszkańcy kierują się, aby zarejestrować swoje pojazdy. W placówce można również odebrać gotowe tablice rejestracyjne i dowód pojazdu. Jednak warto pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Domaniów jest możliwa po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Ponadto ważne jest sprawdzenie, czy w placówce działa biletowy system kolejkowy, aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce.

Mapa Urząd Gminy Domaniów

Liczba wyświetleń: 132Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS