Urząd Gminy Drelów – Gmina Drelów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Drelów – Gmina Drelów

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Drelów. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Drelów.

Kontakt Drelów Urząd Gminy

Osoby chętne skontaktować się z Urzędem Gminy w Drelów mogą to zrobić na wiele sposobów. Przede wszystkim, najprostszym sposobem będzie odwiedzenie siedziby Urzędu Gminy w Drelów, co ułatwi realizację wielu spraw. Dodatkowo w celu kontaktowym, mieszkańcy mają także do wyboru pocztę elektroniczną i numer telefonu. Wiele urzędów, w tym Urząd Gminy Drelów kontakt prowadzi również poprzez platformę ePUAP. Bez względu na sposób kontaktu, Urząd Gminy w Drelów jest otwarty na zgłaszane przez mieszkańców problemy oraz renowacje.

Urząd Gminy Drelów telefon

Kontakt telefoniczny jest szybkim i wygodnym sposobem na skontaktowanie się z wieloma urzędami w tym z Urzędem Gminy w Drelów. Dzwoniąc na podany powyżej numer Urzędu Gminy Drelów, można uzyskać informacje na temat godzin otwarcia czy dostępnych usług. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Drelów jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości zjawić się w placówce osobiście. Trzeba pamiętać, że Urząd Gminy Drelów telefon obsługuje w czasie godzin działania placówki.

Kontakt Urząd Gminy Drelów

Adres: ul. Szkolna 12, 21-570 Drelów

Telefon: (83) 372 32 21, (83) 372 32 20

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Drelów:

 • poniedziałek: 7:30-15:30
 • wtorek: 7:30-15:30
 • środa: 7:30-15:30
 • czwartek: 7:30-15:30
 • piątek: 7:30-15:30
 • sobota: zamknięte
 • niedziela: zamknięte

Drelów Urząd Gminy

Urząd Gminy Drelów to instytucja rządowa, która ma na celu zarządzanie i troskę o gminę. Główne zadania urzędu to dbanie o mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą gminy. W ramach swoich obowiązków Urząd Gminy Drelów odpowiada m.in. za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie.

W kontekście administracji lokalnej Urząd Gminy Drelów jest jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi lub burmistrzowi gminy Drelów podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację zadań gminy Drelów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Placówkę Urząd Gminy Drelów tworzą wydziały wewnętrzne, a także komórki organizacyjne. Każda z jednostek Urzędu Gminy Drelów posiada indywidualne zadania.

Urząd Gminy Drelów wydziały

Urząd Gminy Drelów pełni ważną rolę w codziennym życiu mieszkańców. Jednym ze strategicznych elementów, są jego wydziały, których zadaniem jest obsługiwanie różnego typu działów administracji. Dostępne w placówce jaką jest Urząd Gminy Drelów wydziały zostały utworzone aby uprościć realizację formalności w instytucji. Osoby odwiedzające Urząd Gminy w Drelów mogą liczyć na pomoc i wsparcie z wydziałów takich jak:

 • Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Drelów
 • Wydział Gospodarki Komunalnej UG w Drelów
 • Wydział Edukacji Gminy Drelów
 • Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Drelów

Każdy z wyżej wymienionych wydziałów w Urzędzie Gminy Drelów ma zapewnić mieszkańcom pomoc z danego obszaru i zapewnić obsługę na najwyższym standardzie administracyjnym.

Mapa Urząd Gminy Drelów

Liczba wyświetleń: 187Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS