Urząd Gminy Dziemiany – Gmina Dziemiany

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Urząd Gminy Dziemiany – Gmina Dziemiany

Godziny przyjmowania interesantów w Urzędzie Gminy Dziemiany. Kontakt z Urzędem Gminy w Dziemianach telefonicznie, mailowo. Gmina Dziemiany godziny otwarcia.

Urząd Gminy Dziemiany kontakt

Urząd Gminy Dziemiany umożliwia mieszkańcom wiele usług, które mogą pomóc im w rozwiązaniu danego problemu. Kontakt z Urzędem Gminy Dziemiany pozwala również mieszkańcom Dziemian, na poznanie bardziej szczegółowo ich obowiązków, a co ważniejsze praw. Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy, petenci mogą skorzystać z dwóch dostępnych kanałów. Urząd Gminy Dziemiany kontakt zarówno przez telefon jak i pocztę elektroniczną prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Gminy Dziemiany godziny otwarcia

W Dziemianach Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców. Warto poznać godziny otwarcia tej placówki chcąc odwiedzić ją osobiście lub skontaktować się z placówką. Warto więc przed wizytą w Urzędzie Gminy Dziemiany sprawdzić dokładne godziny otwarcia, w celu oszczędzenia własnego czasu. Oczywiście ze względu fakt, że placówka działa dla mieszkańców Dziemian, Urząd Gminy Dziemian godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Gminy Dziemiany

Adres: 8 Marca 3, 83-425 Dziemiany

Telefon: 58 688 00 02,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Dziemiany:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-16:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:30

Gmina Dziemiany

Urząd Gminy Dziemian to instytucja publiczna odpowiedzialna za zarządzanie i administrowanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o dobro mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Dziemian ma także za zadanie udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy w Dziemianach wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, utrzymując przy tym stały kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Dziemian realizowane są różnego rodzaju formalności, takie jak zgłoszenia, wnioski i zażalenia związane z szerokim zakresem działań miasta. W ramach struktury administracyjnej gminy Dziemiany, istnieje jednostka organizacyjna znana jako Urząd Gminy Dziemiany. To właśnie tam wójt lub burmistrz podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej, i realizuje zadania, które określają przepisy prawa dotyczące danego miasta lub gminy.

Urząd Gminy Dziemiany Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich to jedna z jednostek wewnętrznych Urzędu Gminy w Dziemianach. W Wydziale Spraw Obywatelskich mieszkańcy gminy Dziemiany mogą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

Urząd Gminy Dziemiany dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Dziemiany można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Wniosek trzeba złożyć bezpośrednio w siedzibie Gminy Dziemiany, nie ma możliwości przesłania prośby poprzez ePUAP. Wraz z wnioskiem należy przedstawić aktualne zdjęcie, które będzie umieszczone na dowodzie osobistym. Po dokonaniu wszystkich formalności poprawnie Urząd Gminy Dziemiany wyda w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Dziemiany

Liczba wyświetleń: 234Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS