Urząd Gminy Dzierzgoń – Gmina Dzierzgoń

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Urząd Gminy Dzierzgoń – Gmina Dzierzgoń

Urząd Gminy w Dzierzgoniu - kontakt z wydziałami. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Dzierzgoniu dostępne na stronie. Gmina Dzierzgoń kontakt, telefon.

Urząd Gminy Dzierzgoń kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Dzierzgoniu możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Dzierzgoń kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Dzierzgoniu należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Dzierzgoniu, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Dzierzgoniu. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Dzierzgoniu jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Dzierzgoń. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Dzierzgoniu możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Dzierzgoń godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Dzierzgoniu są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Dzierzgoniu. Instytucja Urzędu Gminy Dzierzgoń jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Dzierzgoń jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Dzierzgoń

Adres: ul. Stary Dzierzgoń 71, 82-450 Stary Dzierzgoń

Telefon: 55 276 14 81, 55 276 90 40

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Dzierzgoń:

  • Poniedziałek 7:15 - 15:15
  • Wtorek 7:15 - 15:15
  • Środa 7:15 - 15:15
  • Czwartek 7:15 - 15:15
  • Piątek 7:15 - 15:15

Gmina Dzierzgoń

Urząd Gminy Dzierzgoń to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Dzierzgoń, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Dzierzgoń zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Dzierzgoń. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Dzierzgoń mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Dzierzgoń odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Dzierzgoń składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Dzierzgonia mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Dzierzgoniu to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Dzierzgoń prawo jazdy

Urząd Gminy Dzierzgoń to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw, w tym sprawy związane z prawem jazdy. W Wydziale Komunikacji możliwe jest złożenie wniosku o wydanie prawa jazdy, przedłużenie jego ważności, czy też zmianę danych osobowych znajdujących się na blankiecie. Aby złożyć tego typu wnioski, należy udać się osobiście do Wydziału Komunikacji Urzędu Gminy w Dzierzgoniu i przedstawić wszystkie wymagane dokumenty.

Mapa Urząd Gminy Dzierzgoń

Liczba wyświetleń: 63Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS