Urząd Gminy Dzierżkowice – Gmina Dzierżkowice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Dzierżkowice – Gmina Dzierżkowice

Urząd Gminy Dzierżkowice sprawdź godziny otwarcia placówki. Aktualne dane kontaktowe Urzędu Gminy w Dzierżkowicach – kontakt, telefon, e-mail. Gmina Dzierżkowice wydziały.

Kontakt z Urzędem Gminy Dzierżkowic

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Dzierżkowicach, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych na stronie internetowej instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Dzierżkowic kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Dzierżkowic jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Urząd Gminy Dzierżkowice godziny otwarcia

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Dzierżkowic są dostępne dla osób zainteresowanych także w placówce. Przed wizytą w urzędzie warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji, ponieważ czasami mogą ulec zmianie. Urząd Gminy Dzierżkowic obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy urząd jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Dzierżkowice

Adres: Terpentyna 1, 23-251 Dzierżkowice

Telefon: 81 822 10 06,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Dzierżkowice:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Dzierżkowice – Urząd Gminy w Dzierżkowicach

Urząd Gminy w Dzierżkowicach jest instytucją publiczną, która ma za zadanie zarządzać i dbać o swoją gminę i mieszkańców Dzierżkowic. W tym celu zajmuje się wydawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymywaniem porządku i czystości, inwestycjami i rozwojem infrastruktury. Pracownicy UG Dzierżkowice utrzymują stały kontakt z mieszkańcami Dzierżkowic oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. Funkcjonowanie Urzędu Gminy Dzierżkowic (UG) umożliwia wójtowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację określonych zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Dzierżkowic, regulamin ustalony przez organ wykonawczy precyzuje strukturę i funkcjonowanie Urzędu Gminy Dzierżkowic, gdzie petenci mają możliwość skierowania się do odpowiedniego wydziału w zależności od swojej konkretnej sprawy.

Urząd Gminy Dzierżkowice druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Dzierżkowice udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Dzierżkowicach. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Dzierżkowice przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Dzierżkowice

Liczba wyświetleń: 191Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS