Urząd Gminy Ełk – Gmina Ełk

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Gminy Ełk – Gmina Ełk

Godziny przyjmowania interesantów w Urzędzie Gminy Ełk. Kontakt z Urzędem Gminy w Ełku telefonicznie, mailowo. Gmina Ełk godziny otwarcia.

Kontakt z Urzędem Gminy Ełku

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Ełku, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Gminy Ełku kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Zarówno telefon Urzędu Gminy Ełku jak i skrzynka odbiorcza jest obsługiwana przez pracowników w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Ełk godziny otwarcia

Przed wizytą w Urzędzie Gminy Ełku warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji. Urząd Gminy Ełku obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Ełku jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Ełk

Adres: Tadeusza Kościuszki 28A, 19-300 Ełk

Telefon: 87 619 45 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Ełk:

  • poniedziałek 10:00-18:00
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Gmina Ełk

Instytucja, którą nazywamy Urząd Gminy w Ełku, zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem tą gminą. Główne obowiązki Urzędu to troska o mieszkańców gminy Ełk czy prowadzenie spraw związanych z gospodarką. Jako rządowa instytucja, Urząd Gminy Ełk jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy Ełku wykonują swoje zadania, współpracując z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymując kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Ełku można załatwić formalności z różnych dziedzin, w tym składać różne wnioski, zgłoszenia czy zażalenia. Urząd Gminy Ełk stanowi jednostkę organizacyjną umożliwiającą wójtowi lub burmistrzowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz wykonanie określonych zadań gminy Ełk zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Urząd Gminy Ełk Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska znajdujący się w Urzędzie Gminy Ełku podejmuje kwestie, które mają na celu utrzymanie środowiska w warunkach optymalnych. Do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Ełku zadań należy między innymi prowadzenie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów, ochroną wody, powietrza oraz gleby.

Urząd Gminy Ełk Wydział Spraw Obywatelskich

W Urzędzie Gminy w Ełku znajduje się także Wydział Spraw Obywatelskich. Zajmuje się on prowadzeniem ewidencji ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych orzekających o sprawach zameldowanie i wymeldowania oraz spraw związanych z wydawaniem lub też unieważnianiem dokumentów tożsamości. Najczęściej do Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Ełku udają się interesanci w celu złożenia wniosku o dokument tożsamości.

Mapa Urząd Gminy Ełk

Liczba wyświetleń: 812Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS