Urząd Gminy Fałków – Gmina Fałków

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy Fałków – Gmina Fałków

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Fałków, telefon, numer. Urząd Gminy Fałków godziny otwarcia. Wydziały w Urzędzie Gminy w Fałków.

Urząd Gminy w Fałków kontakt

Urząd Gminy Fałków umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Gminy w Fałków można uzyskać na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa. W tym calu należy napisać wiadomość z zapytaniem oraz wysłać ją na odpowiedni adres e-mail. Urząd Gminy Fałków kontakt umożliwia także stacjonarnie poprzez osobistą wizytę w instytucji. Jednak w przypadku, gdy ważne jest, aby jak najszybciej uzyskać odpowiedź, można także skorzystać z formy telefonicznej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Fałków

Kontakt w Urzędzie Gminy w Fałków można uzyskać w godzinach jego otwarcia, dlatego przed skontaktowaniem się z instytucją, warto w pierwszej kolejności sprawdzić godziny, w których są obsługiwani interesanci. Urząd Gminy Fałków jest otwarty od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Fałków nie prowadzi stacjonarnej i telefonicznej obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Fałków

Adres: ul. Zamkowa 1A, 26-260 Fałków

Telefon: (44) 787-35-35,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Fałków:

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 7:00-15:00
  • środa: 8:00-16:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Fałków

Urząd Gminy Fałków jest instytucją, w której mieszkańcy mogą załatwiać wiele spraw związanych z codziennym życiem, czy sprawami administracyjnymi. Osoby zamieszkujące Gminę Fałków mogą również zgłaszać swoje problemy związane między innymi z infrastrukturą drogową, czy innymi sprawami z zakresu świadczonych usług Urzędu Gminy Fałków. Udając się do UG Fałków, można uzyskać również informację o planowanych inwestycjach, przetargach, czy organizowanych imprezach masowych. Urząd Gminy w Fałków działa efektywnie dzięki podziałowi na różne wydziały, z których każdy pełni specyficzne funkcje i obsługuje określone dziedziny. Dzięki tej strukturze mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do odpowiedniego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania administracyjnych formalności.

Na przykład, Wydział Komunikacji gminy Fałków zajmuje się rejestracją pojazdów oraz wydawaniem dokumentów związanych z transportem. To tutaj mieszkańcy mogą zgłaszać wszelkie problemy dotyczące dróg i chodników oraz uzyskiwać informacje na temat przepisów drogowych. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Fałków natomiast zajmuje się przyjmowaniem i przetwarzaniem wniosków o dowody osobiste, rejestrację urodzeń i zgonów, a także udzielaniem informacji dotyczących stanu cywilnego.

Urząd Gminy Fałków wydziały

W Urzędzie Gminy Fałków mieszkańcy mogą załatwiać swoje sprawy administracyjne. W zależności od danego typu sprawy dostępne jest wiele wydziałów wewnętrznych, z których każdy odpowiada za co innego. W zależności od wydziału mieszkańcy Fałków mogą uzyskiwać pomoc z zakresu między innymi rejestracji samochodu, czy zgłoszenia urodzenia się dziecka. Jednymi z najważniejszych wydziałów działających w Urzędzie Gminy Fałków są Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Gospodarki Komunalnej, Wydział Finansowy.

Mapa Urząd Gminy Fałków

Liczba wyświetleń: 200Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS