Urząd Gminy Firlej – Gmina Firlej

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy w Firleju – Sprawdź godziny otwarcia Gminy Firlej. Metody kontaktu z UG Firlej – telefon, e-mail, numer. Wydziały UG Firlej.

Kontakt Urząd Gminy Firlej

Adres: Rynek 1, 21-136 Firlej

Telefon: 81 857 50 41,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Firlej

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Firlej

Podczas wizyty w Urzędzie Gminy Firlej można załatwić wiele spraw związanych z gminą, takich jak wydawanie dowodów osobistych czy rejestracja pojazdów. Na stronie dostępne są informacje o godzinach otwarcia oraz kontakt z poszczególnymi wydziałami Urzędu Gminy Firlej. Jest to miejsce, w którym mieszkańcy gminy Firlej mogą uzyskać pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu wybranych kwestii administracyjnych.

Urząd Gminy Firlej kontakt

Urząd Gminy Firlej kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Najszybszym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Firlej jest forma telefoniczna. Jednak nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Gminą Firlej. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Gminy Firlej można także wykorzystać pocztę elektroniczną. Pracownicy Urzędu Gminy Firlej, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez pocztę elektroniczną tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Kontakt z Urzędem Gminy w Firleju można także uzyskać, osobiście odwiedzając placówkę.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Firleju

Warto, jest przed kontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Firleju, w pierwszej kolejności sprawdzić godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach kontakt z Urzędem Gminy w Firleju jak i osobiste zrealizowanie formalności jest możliwe. Urząd Gminy Firlej godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców. Placówka działa we wszystkie dni robocze, oczywiście Urząd Gminy Firlej w soboty oraz w niedziele nie funkcjonuje.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Firleja

Urząd Gminy w Firleju składa się z kilku wydziałów, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Dla przykładu, w Urzędzie Gminy w Firleju dostępny jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, a także Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się różnymi sprawami związanymi z obywatelami. Inny ważny wydział to Wydział Nieruchomości, który zarządza nieruchomościami miejskimi w gminie Firlej czy Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Firleja

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Firleja mieszkańcy mogą załatwić formalności związane z pojazdami i prawem jazdy. W tym miejscu można zrealizować sprawy takie jak uzyskanie numeru PKK, odbiór dokumentu prawa jazdy, rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego. W jednostce wewnętrznej jaką jest Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Firleja, pracują wyspecjalizowani pracownicy którzy są w stanie udzielić petentom potrzebnego wsparcia.

Mapa Urząd Gminy Firlej

Liczba wyświetleń: 39Wyszukaj dodatkowe informacje: