Urząd Gminy Frombork – Gmina Frombork

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Gminy Frombork – Gmina Frombork

Urząd Gminy Frombork – zobacz wydziały w Urzędzie Gminy Frombork. Kontakt z UG w Fromborku przez telefon i online. Gmina Frombork godziny otwarcia.

Kontakt z Urzędem Gminy Fromborka

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Fromborku, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych na stronie internetowej instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Fromborka kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Fromborka jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Urząd Gminy Frombork godziny otwarcia

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Fromborka są dostępne dla osób zainteresowanych także w placówce. Przed wizytą w urzędzie warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji, ponieważ czasami mogą ulec zmianie. Urząd Gminy Fromborka obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy urząd jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Frombork

Adres: Młynarska 5a, 14-530 Frombork

Telefon: 55 244 06 60,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Frombork:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-16:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-14:00

Gmina Frombork

Urząd Gminy Frombork to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Frombork, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Frombork zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Frombork. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Frombork mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Frombork odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Frombork składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Fromborka mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Fromborku to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Frombork Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich to jedna z jednostek wewnętrznych Urzędu Gminy w Fromborku. W Wydziale Spraw Obywatelskich mieszkańcy gminy Frombork mogą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

Urząd Gminy Frombork dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Frombork można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Wniosek trzeba złożyć bezpośrednio w siedzibie Gminy Frombork, nie ma możliwości przesłania prośby poprzez ePUAP. Wraz z wnioskiem należy przedstawić aktualne zdjęcie, które będzie umieszczone na dowodzie osobistym. Po dokonaniu wszystkich formalności poprawnie Urząd Gminy Frombork wyda w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Frombork

Liczba wyświetleń: 138Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS