Urząd Gminy Gąbin – Gmina Gąbin

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Gąbin – Gmina Gąbin

Metody kontaktu z Urzędem Gminy w Gąbinie. Gmina Gąbin kontakt dla mieszkańców. Harmonogram pracy Urzędu Gminy w Gąbinie.

Urząd Gminy w Gąbinie kontakt

Wszelkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z aktualnych danych kontaktowych do Urzędu Gminy w Gąbinie udostępnionych na stronie. Urząd Gminy Gąbin kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Kontakt z Urzędem Gminy w Gąbinie można uzyskać, wysyłając wiadomość na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy w Gąbinie jest forma telefoniczna. Pozwala ona na najszybsze skontaktowanie się z Urzędem Gminy Gąbin, dlatego warto z niej korzystać szczególnie w przypadku pilnych spraw. Kontakt z Urzędem Gminy Gąbin możliwy jest również także osobiście w siedzibie instytucji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Gąbinie

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Gąbinie są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Dlatego też przed kontaktowaniem się z UG Gąbin, szczególnie korzystając z formy telefonicznej lub poprzez osobiste odwiedzenie placówki, warto, jest zapoznać się z godzinami, podczas których Urząd Gminy w Gąbinie jest otwarty. Urząd Gminy Gąbin godziny otwarcia dostosował do potrzeb petentów. Na tę chwilę w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Gąbin jest zamknięty, wszystkie formalności powinny być realizowane w dni robocze.

Kontakt Urząd Gminy Gąbin

Adres: Stary Rynek 16, 09-530 Gąbin

Telefon: 24 267 41 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Gąbin:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 9:00-17:00
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Gąbin

Urząd Gminy w Gąbinie jest instytucją zajmującą się zarządzaniem gminą Gąbin. Zadaniem urzędu jest między innymi zbieranie podatków oraz opłat lokalnych, organizacja wyborów, jak i nadzór infrastruktury w Gąbinie. Dodatkowo Urząd Gminy Gąbin trzyma pieczę nad planowaniem przestrzennym oraz rozwojem gospodarczym. Urząd Gminy Gąbin to ważna instytucja, szczególnie dla mieszkańców. Urząd Gminy Gąbin pełni istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb lokalnej społeczności. Poprzez koordynację działań, inwestycje w infrastrukturę oraz skuteczne zarządzanie, Urząd Gminy Gąbin przyczynia się do poprawy jakości życia mieszkańców i tworzenia atrakcyjnego środowiska do życia, pracy i rozwoju społeczności lokalnej.

Ważne jest zaznaczenie, że Urząd Gminy Gąbin składa się z różnych wydziałów, z których każdy ma swoje specjalizacje i odpowiedzialności. Na przykład, Wydział Komunikacji zajmuje się kwestiami związanymi z transportem i komunikacją w gminie. Oferuje mieszkańcom możliwość załatwienia wielu spraw online, takich jak rejestracja pojazdu, wydawanie prawa jazdy czy zgłaszanie zmian w ewidencji ludności. Dodatkowo, Wydział Komunikacji zapewnia informacje na temat rozkładów jazdy, połączeń komunikacji publicznej i zasad bezpieczeństwa drogowego. Podział Urzędu Gminy Gąbin na różne wydziały umożliwia sprawną organizację pracy i skuteczne zarządzanie. Dzięki temu mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do odpowiedniego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania administracyjnych formalności związanych z komunikacją i transportem.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Gąbina

Urząd Gminy w Gąbinie składa się z wielu różnych działów, z których każdy zajmuje się określoną sferą działań. Przykład może stanowić Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Gąbina, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym. Natomiast Wydział Nieruchomości zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami miejskimi, a Wydział Ochrony Środowiska Gminy Gąbin zajmuje się różnymi kwestiami związanymi z ochroną środowiska w gminie. Każdy z tych działów ma swoje specyficzne zadania, które pomagają mieszkańcom i zaspokajają ich potrzeby.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Gąbina

Jeśli występują problemy związane z pojazdami lub kwestiami prawa jazdy, warto odwiedzić Wydział Komunikacji urzędu Gminy w Gąbinie. Pracownicy tego wydziału pomagają w załatwianiu różnych formalności, takich jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK lub odbiór dokumentu prawa jazdy.

Mapa Urząd Gminy Gąbin

Liczba wyświetleń: 230Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS