Urząd Gminy Gierałtowice – Gmina Gierałtowice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Gierałtowice – Gmina Gierałtowice

Kontakt Urząd Gminy Gierałtowice - zobacz, jak skontaktować się z Gminą Gierałtowice. Telefony Urzędu Gminy w Gierałtowicach, numery kontaktowe. Urząd Gminy Gierałtowice kontakt.

Urząd Gminy w Gierałtowicach kontakt

Ważną kwestią dla mieszkańców jest kontakt z Urzędem Gminy Gierałtowice. Każdy z wydziałów wewnętrznych Urzędu Gminy w Gierałtowicach posiada odrębny numer telefonu. Warto wiedzieć, że Urząd Gminy Gierałtowice kontakt prowadzi wykorzystując pocztę elektroniczną. Wiadomości mailowe kierowane do placówki powinny być opatrzone tytułem, a także zawierać imię, nazwisko i adres nadawcy. Urząd Gminy Gierałtowice kontakt prowadzi w godzinach otwarcia, w tym czasie obsługiwane są połączenia telefoniczne, a także przesyłane odpowiedzi na wiadomości mailowe.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Gierałtowicach

Szczegółowe godziny otwarcia Urzędu Gminy Gierałtowice podano powyżej. Niekiedy Urząd Gminy Gierałtowice organizuję dyżury weekendowe, dla mieszkańców, którzy nie mogą zjawić się osobiście w placówce w dniach od poniedziałku do piątku. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Gierałtowicach są przystosowane pod potrzeby mieszkańców, aby ułatwić oraz umożliwić osobisty kontakt jak największej liczbie osób.

Kontakt Urząd Gminy Gierałtowice

Adres: Księdza Roboty 48, 44-186 Gierałtowice

Telefon: 32 301 13 01 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Gierałtowice:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-17:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Gierałtowice

Urząd Gminy Gierałtowic to instytucja publiczna odpowiedzialna za zarządzanie i administrowanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o dobro mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Gierałtowic ma także za zadanie udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy w Gierałtowicach wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, utrzymując przy tym stały kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Gierałtowic realizowane są różnego rodzaju formalności, takie jak zgłoszenia, wnioski i zażalenia związane z szerokim zakresem działań miasta. W ramach struktury administracyjnej gminy Gierałtowice, istnieje jednostka organizacyjna znana jako Urząd Gminy Gierałtowice. To właśnie tam wójt lub burmistrz podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej, i realizuje zadania, które określają przepisy prawa dotyczące danego miasta lub gminy.

Urząd Gminy Gierałtowice Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Gierałtowicach jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Gierałtowice jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Gierałtowicach.

Urząd Gminy Gierałtowice druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Gierałtowice udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Gierałtowice. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Gierałtowice

Liczba wyświetleń: 369Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS