Urząd Gminy Główczyce – Gmina Główczyce

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Urząd Gminy Główczyce – Gmina Główczyce

Wydziały Urzędu Gminy Główczyce. Dowód osobisty w Urzędzie Gminy Główczyce. Dostępne sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Główczyce oraz godziny otwarcia.

Urząd Gminy Główczyce kontakt

Urząd Gminy Główczyce na kontakt pozwala wszystkim zainteresowanym osobom. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Główczycach można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej lub telefonu. Aby jak najszybciej uzyskać informacje na dany temat, zaleca się skorzystanie z formy telefonicznej. Jednak należy także pamiętać o tym, że Urząd Gminy Główczyce kontakt realizuje jedynie w godzinach otwarcia, dlatego najpierw należy upewnić się, czy o danej godzinie obsługiwani są interesanci.

Urząd Gminy Główczyce godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Główczycach są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Urząd Gminy Główczyce jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Główczyc jest nieczynny. Właściwie godziny otwarcia Urzędu Gminy Główczyc są stałe, jednak wszelkie informacje o zmiany w harmonogramie pracy są niezwłocznie przekazywane do informacji dla mieszkańców gminy Główczyce.

Kontakt Urząd Gminy Główczyce

Adres: Kościuszki 8, 76-220 Główczyce

Telefon: 59 811 60 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Główczyce:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Główczyce

Urząd Gminy Główczyce jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Główczycach. Urząd Gminy Główczyce jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Wśród kluczowych zadań Urzędu Gminy Główczyc znajduje się również koordynowanie różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Działania te obejmują inwestycje w infrastrukturę, takie jak budowa i modernizacja dróg na terenie gminy Główczyce, placów, parków, a także rozwój transportu publicznego czy budowa obiektów użyteczności publicznej, jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W ten sposób Urząd Gminy w Główczycach pełni istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju społeczności lokalnej, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto pamiętać, że Urząd Gminy Główczyce jest podzielony na mniejsze wewnętrzne sekcje aby ułatwić organizację pracy. Petenci odwiedzający UG Główczyce powinni mieć świadomość który z wydziałów realizuje dane sprawy. Kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu, można zrealizować w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Główczyc natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Główczycach.

Urząd Gminy Główczyce wydziały

Urząd Gminy w Główczycach posiada kilka wydziałów, z których każdy jest odpowiedzialny za inny obszar administracyjny. W składzie urzędu znajdują się wydziały takie jak: Wydział Edukacji, Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Główczyc czy Wydział Spraw Obywatelskich Główczyce. Każdy z tych wydziałów zajmuję się odrębnymi sprawami poprzez wyspecjalizowanych urzędników. Nie brak opinii, że występujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Główczyce wydziały znacznie przyśpieszają realizację formlaności.

Mapa Urząd Gminy Główczyce

Liczba wyświetleń: 359Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS