Urząd Gminy Głusk – Gmina Głusk

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Głusk – Gmina Głusk

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Głusk. Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Głusku przez telefon lub pocztę elektroniczną. Gmina Głusk wydziały, dowód osobisty.

Urząd Gminy Głusk kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Głusku jest ważną kwestią dla mieszkańców, chętnych uzyskać pomoc urzędniczą. Współczesna technologia pozwala na wiele form kontaktu. Urząd Gminy Głusk kontakt prowadzi przez:

  • telefon
  • pocztę elektroniczną
  • platforme ePUAP

Ważne jest poznanie wszystkich możliwych kanałów kontaktu i wybranie najlepszego w zależności od kategorii sprawy.

Urząd Gminy Głusk godziny otwarcia

Urząd Gminy Głusk jest instytucją kluczową dla mieszkańców Głuska oraz dla poprawnego funkcjonowania gminy. W tym miejscu, osoby zamieszkujące gminę Głusk, mogą załatwić swoje najważniejsze sprawy związane z administracją, a więc znajomości godzin pracy Urzędu Gminy Głusk jest kluczowa. Obecnie godziny otwarcia Urzędu Gminy Głuska dotyczą jedynie dni roboczych. W weekendy instytucja nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Głusk

Adres: Rynek 1, 20-388 Dominów

Telefon: 81 751 87 60,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Głusk:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 07:15-15:15

Gmina Głusk

Instytucją rządową, której głównym zadaniem jest zarządzanie oraz dbanie o dobro mieszkańców Głuska jest Urząd Gminy Głusk. W ramach swoich obowiązków Urząd Gminy Głuska podejmuje wiele działań, takich jak przyznawanie pozwoleń na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, utrzymanie porządku i czystości na terenie gminy, a także podejmowanie inwestycji i rozwijanie infrastruktury. Pracownicy Urzędu Gminy w Głusku nawiązują kontakt z mieszkańcami oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. W Urzędzie Gminy Głusk można także załatwić formalności związane z funkcjonowaniem gminy, takie jak składanie wniosków, zgłoszeń i zażaleń.

Urząd Gminy Głusk (UG Głusk) stanowi kluczową jednostkę organizacyjną, która umożliwia wójtowi czy burmistrzowi Głuska podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań przypisanych gminie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku miasta Głusk, strukturę organizacyjną i funkcjonowanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustalony przez organ wykonawczy.

Urząd Gminy Głusk Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów, które działają w Urzędzie Gminy Głusk, jest Wydział Komunikacji. Do jego głównych zadań należy wydawanie tablic rejestracyjnych, rejestracja oraz wyrejestrowywanie pojazdu, wydawanie dokumentów prawa jazdy. Dodatkowo działający w instytucji jaką jest Urząd Gminy Głusk Wydział Komunikacji przyjmuje zawiadomień o zgubieniu prawa jazdy. Warto wiedzieć, że można skontaktować się bezpośrednio z Wydziałem Komunikacji Gminy Głuska korzystając z indywidualnego numeru kontaktowego.

Urząd Gminy Głusk prawo jazdy

Aby wydać prawo jazdy Urzędu Gminy Głusk będzie potrzebował od interesanta wniosek o wydanie prawa jazdy. Taki dokument można samodzielnie wydrukować oraz wypełnić w domu lub też zrobić to w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Głuska. Wraz z wnioskiem należy dostarczyć orzeczenie lekarskie oraz aktualne zdjęcie. Od złożenia wniosku w Urzędzie Gminy Głusk do wydania prawa jazdy, czeka się zwykle około 14 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Głusk

Liczba wyświetleń: 431Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS