Urząd Gminy Gniew – Gmina Gniew

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Urząd Gminy Gniew – Gmina Gniew

Metody kontaktu z Urzędem Gminy w Gniewie. Gmina Gniew kontakt dla mieszkańców. Harmonogram pracy Urzędu Gminy w Gniewie.

Kontakt z Urzędem Gminy Gniewu

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Gniewie, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Gminy Gniewu kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Zarówno telefon Urzędu Gminy Gniewu jak i skrzynka odbiorcza jest obsługiwana przez pracowników w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Gniew godziny otwarcia

Przed wizytą w Urzędzie Gminy Gniewu warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji. Urząd Gminy Gniewu obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Gniewu jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Gniew

Adres: Plac Grunwaldzki 1, 83-140 Gniew

Telefon: 58 535 22 55,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Gniew:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-17:00
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-14:00

Gmina Gniew

Na terenie gminy Gniew działa Urząd Gminy, który pełni ważną rolę w prowadzeniu spraw związanych z funkcjonowaniem gminy. W Urzędzie Gminy Gniew można uzyskać pomoc i załatwić wiele spraw administracyjnych, takich jak rejestracja pojazdów, uzyskanie dowodu osobistego czy zgłoszenie zmian w ewidencji ludności. Urząd Gminy Gniew to niezbędne miejsce dla mieszkańców, którzy potrzebują pomocy w rozwiązaniu swoich spraw urzędowych. W ramach swoich zadań, Urząd Gminy Gniew pełni istotną rolę w koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Jednym z priorytetów jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja i budowa dróg, ale również rozwój transportu publicznego. Ponadto Urząd Gminy Gniew angażuje się w tworzenie obiektów użyteczności publicznej, takich jak nowe szkoły, przedszkola czy centra kulturalne, aby zaspokajać potrzeby społeczności lokalnej.

Urząd Gminy Gniew jest również ważnym miejscem, gdzie mieszkańcy mogą załatwić wiele administracyjnych spraw. Przykładowo, mogą tam uzyskać informacje dotyczące zmiany miejsca zamieszkania, zarejestrować swoje pojazdy lub uzyskać dokumenty tożsamości, takie jak dowody osobiste. Dzięki temu Urząd Gminy Gniew spełnia istotną funkcję w życiu społeczności lokalnej, umożliwiając mieszkańcom łatwy dostęp do niezbędnych usług administracyjnych.

Urząd Gminy Gniew Wydział Spraw Obywatelskich

Urząd Gminy w Gniewie posiada wiele wydziałów, a jednym z nich jest Wydział Spraw Obywatelskich. Jest to dział zajmujący się kwestami związanymi z życiem mieszkańców. Wydział Spraw obywatelskich Gminy Gniew odpowiada między innymi za wydawanie dowodów osobistych. W przypadku gdy mieszkańcy gminy Gniew potrzebują pomocy w konkretnych sprawach, mogą skorzystać z usług Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Gniewie, aby uzyskać niezbędną pomoc i wsparcie. 

Mapa Urząd Gminy Gniew

Liczba wyświetleń: 52Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS