Urząd Gminy Godziesze Wielkie – Gmina Godziesze Wielkie

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Wydziały Urzędu Gminy Godziesze Wielkie. Dowód osobisty w Urzędzie Gminy Godziesze Wielkie. Dostępne sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Godziesze Wielkie oraz godziny otwarcia.

Kontakt Urząd Gminy Godziesze Wielkie

Adres: 11 Listopada 10, 62-872 Godziesze Wielkie

Telefon: 62 761 10 89,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Godziesze Wielkie

Godziny otwarcia:

 • Poniedziałek 7:00-15:00
 • Wtorek 7:00-15:00
 • Środa 7:00-15:00
 • Czwartek 7:00-15:00
 • Piątek 7:00-15:00

Gmina Godziesze Wielkie

Urząd Gminy w Godziesze Wielkie jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie całą gminą Godziesze Wielkie. Najczęstszym powodem odwiedzania Urzędu Gminy w Godziesze Wielkie jest:

 • rejestracja pojazdów,
 • składanie wniosków o dowód osobisty,
 • rejestracja urodzeń i zgonów,
 • zgłaszanie problemów związanych z drogami i chodnikami.

Dla mieszkańców oraz przedsiębiorców Urząd Gminy Godziesze Wielkie jest ważnym punktem na mapie. Gmina Godziesze Wielkie stawia na ciągły rozwój dostosowując wprowadzane rozwiązania do potrzeb mieszkańców Godziesze Wielkie.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Godziesze Wielkie

Jeśli chcesz się skontaktować z Urzędem Gminy w Godziesze Wielkie, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową urzędu w celu uzyskania informacji kontaktowych. W obecnej sytuacji, z powodu pandemii, zaleca się korzystanie z kontaktu zdalnego, takiego jak telefon, e-mail lub inne formy komunikacji online, podczas godzin otwarcia urzędu. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub chcesz osobiście załatwić sprawę, możesz udać się do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Godziesze Wielkie

Mieszkańcy Godziesze Wielkie, którzy chcą wiedzieć, kiedy Urząd Gminy Godziesze Wielkie jest otwarty, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową urzędu, gdzie publikowane są aktualne godziny otwarcia. W większość dni Urząd Gminy Godziesze Wielkie godziny otwarcia dostosowuje do potrzeb odwiedzających go klientów.

Urząd Gminy Godziesze Wielkie Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska mieszczący się w Urzędzie Gminy w Godziesze Wielkie zajmuje się między innymi prowadzeniem spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie krzewów oraz drzew na terenach nieleśnych, ochroną wody, gleby, powietrza oraz z ograniczeniem hałasu na terenie gminy Godziesze Wielkie. W instytucji jaką jest Urząd Gminy Godziesze Wielkie Wydział Ochrony Środowiska zajmuje się również spisem rolnym czy opiniowaniem planów łowieckich oraz projektów geologicznych.

Do zadań Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Godziesze Wielkie należy również: 

 • zestawianie informacji dotyczących korzystania ze środowiska oraz o wysokości należnych opłat, dotyczących odprowadzania ścieków, poboru wód podziemnych, emisji gazów oraz pyłów do powietrza ze środków transportu oraz obiektów,
 • usuwanie odpadów znajdujących się w miejscach nieprzeznaczonych do ich składowania.

Urząd Gminy Godziesze Wielkie wywóz śmieci

Urząd Gminy Godziesze Wielkie wywóz śmieci realizuje według wcześniej ustalonego harmonogramu, który można znaleźć na stronie internetowej instytucji. Warto pamiętać, że deklaracja śmieciowa, która obowiązuje w Urzędzie Gminy w Godziesze Wielkie musi być złożona przez użytkownika wieczystego, pełnomocnika właściciela nieruchomości, właściciela nieruchomości oraz współwłaściciela nieruchomości.

Mapa Urząd Gminy Godziesze Wielkie

Liczba wyświetleń: 48Wyszukaj dodatkowe informacje: