Urząd Gminy Górowo Iławeckie – Gmina Górowo Iławeckie

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Gminy Górowo Iławeckie – Gmina Górowo Iławeckie

Urząd Gminy w Górowie Iławeckim – Sprawdź godziny otwarcia Gminy Górowo Iławeckie. Metody kontaktu z UG Górowo Iławeckie – telefon, e-mail, numer. Wydziały UG Górowo Iławeckie.

Urząd Gminy Górowo Iławeckie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy Górowo Iławeckie, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Górowo Iławeckie kontakt realizuje poprzez telefon, pocztę elektroniczną oraz oczywiście bezpośrednio w siedzibie Gminy Górowo Iławeckie. Najszybszą oraz najwygodniejszą formą kontaktu z Urzędem Gminy Górowo Iławeckie jest podany numer kontaktowy. Jednak nie wszystkie sprawy można załatwić telefonicznie. Wtedy należy skorzystać z jednej z pozostałych form kontaktu obsługiwanych przez Urząd Gminy Górowo Iławeckie.

Urząd Gminy Górowo Iławeckie godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Górowo Iławeckie są równoznaczne z godzinami, podczas których można skontaktować się z placówką. Urząd Gminy Górowo Iławeckie godziny otwarcia ustalił od poniedziałku do piątku, ponieważ w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Górowo Iławeckie jest zamknięty. Oczywiście Urząd Gminy Górowo Iławeckie godziny otwarcia dostosował od potrzeb odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Gminy Górowo Iławeckie

Adres: ul. Kościuszki 17, 11-220 Górowo Iławeckie

Telefon: 89 761 13 22,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Górowo Iławeckie:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Górowo Iławeckie – Urząd Gminy w Górowie Iławeckim

Urząd Gminy w Górowie Iławeckim jest instytucją publiczną, która ma za zadanie zarządzać i dbać o swoją gminę i mieszkańców Górowa Iławeckiego. W tym celu zajmuje się wydawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymywaniem porządku i czystości, inwestycjami i rozwojem infrastruktury. Pracownicy UG Górowo Iławeckie utrzymują stały kontakt z mieszkańcami Górowa Iławeckiego oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. Funkcjonowanie Urzędu Gminy Górowa Iławeckiego (UG) umożliwia wójtowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację określonych zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Górowa Iławeckiego, regulamin ustalony przez organ wykonawczy precyzuje strukturę i funkcjonowanie Urzędu Gminy Górowa Iławeckiego, gdzie petenci mają możliwość skierowania się do odpowiedniego wydziału w zależności od swojej konkretnej sprawy.

Urząd Gminy Górowo Iławeckie Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Górowie Iławeckim jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Górowo Iławeckie jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Górowie Iławeckim.

Urząd Gminy Górowo Iławeckie druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Górowo Iławeckie udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Górowo Iławeckie. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Górowo Iławeckie

Liczba wyświetleń: 174Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS