Urząd Gminy Górzno – Gmina Górzno

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Gminy Górzno – Gmina Górzno

Urząd Gminy w Górznie - kontakt, telefon, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Górznie dostępne na stronie. Sprawy możliwe do załatwienia w Urzędzie Gminy Górzno.

Kontakt Górzno Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Górzno jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Górznie? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Górzna. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Górzno godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Górzno kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Górzno telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Górzno jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Górznie jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Górzno telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Górzna, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Kontakt Urząd Gminy Górzno

Adres: Jana Pawła II 10, 08-404 Górzno

Telefon: 25 681 22 54,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Górzno:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Górzno

Urząd Gminy Górzno to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Górzno, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Górzno zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Górzno. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Górzno mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Górzno odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Górzno składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Górzna mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Górznie to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Górzno dowody osobiste

Dla każdego dowód jest ważnym dokumentem osobistym. W celu jego wyrobienia można udać się do Urzędu Gminy Górzno oraz złożyć odpowiedni wniosek. Na miejscu może zostać pobrany odcisk palca, który będzie widniał na dowodzie. Sam proces składania wniosku o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Górzna przebiega sprawnie, jednak na jego wydanie trzeba poczekać do kilku tygodni. Warto pamiętać, że wydany przez Urząd Gminy Górzno dowód osobisty posiada termin ważności, po którego upływie trzeba będzie złożyć kolejny wniosek o wydanie dokumentu.

Mapa Urząd Gminy Górzno

Liczba wyświetleń: 258Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS