Urząd Gminy Górzyca – Gmina Górzyca

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubuskie

Urząd Gminy Górzyca – Gmina Górzyca

Urząd Gminy w Górzycy - kontakt, telefon, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Górzycy dostępne na stronie. Sprawy możliwe do załatwienia w Urzędzie Gminy Górzyca.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Górzycy

Jeśli chcesz skontaktować się z Urzędem Gminy w Górzycy , warto poszukać informacji kontaktowych na oficjalnej stronie internetowej urzędu. Z powodu obecnej sytuacji można skorzystać z kontaktu zdalnego za pośrednictwem telefonu, e-maila lub innych dostępnych form komunikacji online, w godzinach otwarcia urzędu. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub chcesz załatwić sprawę, możesz udać się osobiście do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Górzycy

Aby dowiedzieć się, kiedy jest otwarty Urząd Gminy w Górzycy , warto sprawdzić oficjalną stronę internetową urzędu, na której publikowane są aktualne godziny otwarcia. Zaleca się również potwierdzenie, czy urząd będzie otwarty w planowanym terminie przed wizytą.

Kontakt Urząd Gminy Górzyca

Adres: 1 Maja 1, 69-113 Górzyca

Telefon: 95 759 12 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Górzyca:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Górzyca

Podczas wizyty w Urzędzie Gminy Górzyca można załatwić wiele spraw związanych z gminą, takich jak wydawanie dowodów osobistych czy rejestracja pojazdów. Na stronie dostępne są informacje o godzinach otwarcia oraz kontakt z poszczególnymi wydziałami Urzędu Gminy Górzyca. Jest to miejsce, w którym mieszkańcy gminy Górzyca mogą uzyskać pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu wybranych kwestii administracyjnych.

Urząd Gminy Górzyca pełni ważną rolę w koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Jednym z priorytetów jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak rozbudowa i modernizacja sieci dróg, remonty placów i parków, a także rozwój transportu publicznego. Ponadto UG Górzyca angażuje się w budowę i utrzymanie istotnych obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W celu efektywnego zarządzania, Urząd Gminy Górzyca został podzielony na wydziały, z których każdy pełni specyficzne funkcje. Na przykład, Wydział Inwestycji i Infrastruktury zajmuje się realizacją inwestycji w infrastrukturę gminy, takich jak budowa i modernizacja dróg, budynków publicznych oraz instalacji komunalnych. Wydział Oświaty i Kultury skupia się na wspieraniu rozwoju edukacji i kultury poprzez budowę i utrzymanie placówek oświatowych, bibliotek, teatrów i muzeów.

Wydziały Urzędu Gminy Górzycy

W ramach Urzędu Gminy Górzycy dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Górzycy

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Górzycy , w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Górzycy można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Górzyca

Liczba wyświetleń: 174Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS