Urząd Gminy Gostycyn – Gmina Gostycyn

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Gminy Gostycyn – Gmina Gostycyn

Godziny otwarcia Urząd Gminy w Gostycyn. Skontaktuj się telefonicznie z UG Gostycyn. Gmina Gostycyn kontakt, telefon, numer.

Urząd Gminy w Gostycyn kontakt

Jednostka jaką jest Urząd Gminy Gostycyn kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Istnieje parę różnych sposobów umożliwiających kontakt z Urzędem Gminy w Gostycyn, dlatego każda osoba może wybrać sobie ten, który jej najlepiej odpowiada. Jednym z dostępnych sposobów na kontakt z Urzędem Gminy Gostycyn, jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Gostycyn. Warto, jest wiedzieć, że Urząd Gminy Gostycyn kontakt realizuje także na inne sposoby. Kolejnym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa urzędu. Kontakt z Urzędem Gminy Gostycyn można także uzyskać, udając się osobiście do placówki.

Urząd Gminy Gostycyn godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Gostycyn, warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z UG Gostycyn. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Gostycyn jest nieczynny. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Gminy Gostycyn.

Kontakt Urząd Gminy Gostycyn

Adres: ul. Bydgoska 8, 89-520 Gostycyn

Telefon: 52 33 67 310,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Gostycyn:

 • poniedziałek: 7:30-15:30
 • wtorek: 7:30-16:00
 • środa: 7:30-15:30
 • czwartek: 7:30-15:30
 • piątek: 7:30-15:00
 • sobota: zamknięte
 • niedziela: zamknięte

Gmina Gostycyn

Urząd Gminy Gostycyn to instytucja publiczna odpowiedzialna za zarządzanie i administrowanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o dobro mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Gostycyn ma także za zadanie udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy w Gostycyn wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, utrzymując przy tym stały kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Gostycyn realizowane są różnego rodzaju formalności, takie jak zgłoszenia, wnioski i zażalenia związane z szerokim zakresem działań miasta. W ramach struktury administracyjnej gminy Gostycyn, istnieje jednostka organizacyjna znana jako Urząd Gminy Gostycyn. To właśnie tam wójt lub burmistrz podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej, i realizuje zadania, które określają przepisy prawa dotyczące danego miasta lub gminy.

Urząd Gminy Gostycyn Wydział Komunikacji

W Urzędzie Gminy Gostycyn Wydział Komunikacji funkcjonuje w godzinach otwarcia Gminy Gostycyn. Do jego głównych zadań należą:

 • kierowanie pojazdu na badania techniczne,
 • wydawanie tablic rejestracyjnych,
 • udzielanie licencji na prowadzenie pojazdu,
 • rejestracja oraz wyrejestrowanie pojazdu.

Urząd Gminy Gostycyn prawo jazdy

W Urzędzie Gminy Gostycyn można także złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Należy w tym celu dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty wraz z odpowiednim zdjęciem. Na wydanie prawa jazdy należy czekać do około 30 dni od złożenia wniosku po danym egzaminie. Prawo jazdy Urząd Gminy Gostycyn wydaje w Wydziale Komunikacji.

Mapa Urząd Gminy Gostycyn

Liczba wyświetleń: 155Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS