Urząd Gminy Goworowo – Gmina Goworowo

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Goworowo – Gmina Goworowo

Gmina Goworowo kontakt dla mieszkańców Goworowa. Numery telefonu Urzędu Gminy Goworowa. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Goworowie.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Goworowa?

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Goworowie, warto skorzystać z informacji dostępnych w sekcji powyżej. Zaleca się korzystanie z form kontaktu zdalnego, takich jak telefon UG Goworowo, e-mail lub inne formy komunikacji online, w godzinach otwarcia urzędu. Oczywiście pomoc można uzyskać nie tylko telefonicznie i mailowo, ale również odwiedzając Urząd Gminy Goworowo.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Goworowa

Aby udać się do Urzędu Gminy Goworowo, warto upewnić się, czy urząd jest otwarty w wybranych godzinach. W wyniku zmian w organizacji pracy godziny otwarcia Urzędu Gminy Goworowo mogą ulec zmianie. Ustalone godziny otwarcia Urzędu Gminy w Goworowie mają być odpowiednie dla petentów aby jak najwięcej z nich mogło bezproblemowo zrealizować sprawy.

Kontakt Urząd Gminy Goworowo

Adres: Ostrołęcka 21, 07-440 Goworowo

Telefon: 29 761 40 66 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Goworowo:

  • poniedziałek 07:00-18:00
  • wtorek 07:30-15:30
  • środa 07:30-15:30
  • czwartek 07:30-15:30
  • piątek 07:30-15:30

Gmina Goworowo

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Goworowo, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Goworowo. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Goworowo oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Goworowo.

Urząd Gminy Goworowo zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Goworowa. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Goworowa, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Goworowo tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Urząd Gminy Goworowo Wydział Spraw Obywatelskich

W Urzędzie Gminy Goworowo działa między innymi Wydział Spraw Obywatelskich Gminy Goworowo. Do jego głównych zadań należy wydawanie dowodów osobistych, realizacja zadań dotyczących ewidencji ludności. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Goworowie działa w godzinach tożsamych z harmonogramem pracy całej placówki.

Urząd Gminy Goworowo dowody osobiste

Dowód osobisty to dokument, który pozwala stwierdzić tożsamość oraz obywatelstwo jego posiadacza. W Polsce dowód osobisty musi posiadać każda pełnoletnia osoba. Warto, wiedzieć o tym, że Urząd Gminy Goworowo dowód osobisty może wydać osobie która nie ukończyła 18 r.ż. oczywiście za zgodą rodzica lub opiekuna.

Z reguły wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Goworowo może złożyć także osoba, która osiągnie pełnoletność za mniej niż 30 dni oraz osoba, która jest polskim obywatelem, jednak mieszka za granicą. Aby uzyskać dowód osobisty, należy dostarczyć do Urzędu Gminy Goworowo wniosek o wydanie dowodu osobistego oraz kolorowe zdjęcie spełniające odpowiednie wymagania. Zwykle Urząd Gminy Goworowo dowód osobisty wydaje w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Goworowo

Liczba wyświetleń: 346Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS