Urząd Gminy Grajewo – Gmina Grajewo

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podlaskie

Wydziały w Urzędzie Gminy w Grajewie. Telefon Urzędu Gminy Grajewo, adres e-mail. Aktualne Godziny otwarcia Urzędu Gminy Grajewa.

Kontakt Urząd Gminy Grajewo

Adres: Komunalna 6, 19-200 Grajewo

Telefon: 86 272 30 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Grajewo

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Grajewo – Urząd Gminy w Grajewie

Urząd Gminy w Grajewie jest instytucją publiczną, która ma za zadanie zarządzać i dbać o swoją gminę i jej mieszkańców. W tym celu zajmuje się wydawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymywaniem porządku i czystości, inwestycjami i rozwojem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują stały kontakt z mieszkańcami Grajewa oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Grajewa?

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Grajewie, warto skorzystać z informacji dostępnych w sekcji powyżej. Zaleca się korzystanie z form kontaktu zdalnego, takich jak telefon UG Grajewo, e-mail lub inne formy komunikacji online, w godzinach otwarcia urzędu. Oczywiście pomoc można uzyskać nie tylko telefonicznie i mailowo, ale również odwiedzając Urząd Gminy Grajewo.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Grajewa

Aby udać się do Urzędu Gminy Grajewo, warto upewnić się, czy urząd jest otwarty w wybranych godzinach. W wyniku zmian w organizacji pracy godziny otwarcia Urzędu Gminy Grajewo mogą ulec zmianie. Ustalone godziny otwarcia Urzędu Gminy w Grajewie mają być odpowiednie dla petentów aby jak najwięcej z nich mogło bezproblemowo zrealizować sprawy.

Urząd Gminy Grajewo wydziały

Urząd Gminy Grajewo jest podzielony na wydziały, z czego każdy spełnia swoje określone zadania. W Urzędzie Gminy Grajewo wydziały są obsługiwane przez pracowników, którzy moją odpowiednią wiedzę z danego zakresu. Podział na wydziały w Urzędzie Gminy Grajewa pozwala na ułatwienie w załatwianiu spraw w danej jednostce. Działające jednostki organizacyjne to między innymi Wydział Komunikacji Gminy Grajewa, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Ochrony Środowiska.

Urząd Gminy Grajewo Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów znajdujących się w Urzędzie Gminy Grajewo, jest wydział komunikacji. Do jego zadań należy między innymi:

  • rejestracja pojazdów,
  • wydawanie dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów, tablic rejestracyjnych oraz oznaczeń pojazdów mieszkańcom gminy Grajewo,
  • wydawanie praw jazdy,
  • nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców w gminie Grajewo.

Urząd Gminy Grajewo prawo jazdy

Aby uzyskać prawo jazdy w Urzędzie Gminy Grajewo, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Pierwszym z nich jest wniosek o prawo jazdy. Można go wypełnić w urzędzie lub pobrać oraz uzupełnić w domu. Należy także wziąć ze sobą orzeczenie lekarskie, aktualne zdjęcie spełniające wszystkie wymagania, a także dowód osobisty lub paszport. Zwykle na wydanie prawa jazdy w Urzędzie Gminy Grajewo trwa od 14 do 30 dni roboczych chodź, istnieją przypadki, w których ten okres może się wydłużyć.

Mapa Urząd Gminy Grajewo

Liczba wyświetleń: 57Wyszukaj dodatkowe informacje: