Urząd Gminy Grodziczno – Gmina Grodziczno

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Godziny otwarcia Urząd Gminy w Grodzicznie. Skontaktuj się telefonicznie z UG Grodziczno. Gmina Grodziczno kontakt, telefon, numer.

Kontakt Urząd Gminy Grodziczno

Adres: Grodziczno 17a, 13-324 Grodziczno

Telefon: 56 472 97 10 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Grodziczno

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 07:15-15:15
  • wtorek 07:15-15:15
  • środa 07:15-15:15
  • czwartek 07:15-15:15
  • piątek 07:15-15:15

Gmina Grodziczno

Na stronie interesanci mogą znaleźć przydatne informacje na temat godzin otwarcia, kontaktu z poszczególnymi Wydziałami Urzędu Gminy Grodziczno. Instytucja pełni ważną rolę w życiu gminy Grodziczno i jest miejscem, gdzie mieszkańcy mogą uzyskać pomoc oraz załatwić wiele kwestii administracyjnych.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Grodziczna?

Możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy w Grodzicznie jest dostępna po sprawdzeniu danych kontaktowych zapisanych powyżej. Zaleca się korzystanie z kontaktu zdalnego, takiego jak telefon, e-mail lub inne formy komunikacji online, w godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Grodzicznie. Kontakt z Urzędem Gminy Grodziczno jest możliwy poprzez wymienione powyżej kanały kontaktowe.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Grodziczna

Chcąc osobiście odwiedzić Urząd Gminy w Grodzicznie, warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia. Urząd Gminy Grodziczno to instytucja rządowa wiec godziny jej otwarcia są standardowe. Aby uzyskać informacje dotyczące godzin otwarcia Urzędu Gminy w Grodzicznie, można również skontaktować się telefonicznie z obsługą klienta w placówce.

Urząd Gminy Grodziczno wydziały

Urząd Gminy Grodziczno jest podzielony na wydziały, z czego każdy spełnia swoje określone zadania. W Urzędzie Gminy Grodziczno wydziały są obsługiwane przez pracowników, którzy moją odpowiednią wiedzę z danego zakresu. Podział na wydziały w Urzędzie Gminy Grodziczna pozwala na ułatwienie w załatwianiu spraw w danej jednostce. Działające jednostki organizacyjne to między innymi Wydział Komunikacji Gminy Grodziczna, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Ochrony Środowiska.

Urząd Gminy Grodziczno Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów znajdujących się w Urzędzie Gminy Grodziczno, jest wydział komunikacji. Do jego zadań należy między innymi:

  • rejestracja pojazdów,
  • wydawanie dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów, tablic rejestracyjnych oraz oznaczeń pojazdów mieszkańcom gminy Grodziczno,
  • wydawanie praw jazdy,
  • nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców w gminie Grodziczno.

Urząd Gminy Grodziczno prawo jazdy

Aby uzyskać prawo jazdy w Urzędzie Gminy Grodziczno, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Pierwszym z nich jest wniosek o prawo jazdy. Można go wypełnić w urzędzie lub pobrać oraz uzupełnić w domu. Należy także wziąć ze sobą orzeczenie lekarskie, aktualne zdjęcie spełniające wszystkie wymagania, a także dowód osobisty lub paszport. Zwykle na wydanie prawa jazdy w Urzędzie Gminy Grodziczno trwa od 14 do 30 dni roboczych chodź, istnieją przypadki, w których ten okres może się wydłużyć.

Mapa Urząd Gminy Grodziczno

Liczba wyświetleń: 100Wyszukaj dodatkowe informacje: