Urząd Gminy Grudusk – Gmina Grudusk

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Grudusk – Gmina Grudusk

Urząd Gminy w Grudusku aktualne godziny otwarcia. Gmina Grudusk kontakt z placówką. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Gruduska.

Urząd Gminy Grudusk kontakt

Urząd Gminy Grudusk umożliwia mieszkańcom wiele usług, które mogą pomóc im w rozwiązaniu danego problemu. Kontakt z Urzędem Gminy Grudusk pozwala również mieszkańcom Gruduska, na poznanie bardziej szczegółowo ich obowiązków, a co ważniejsze praw. Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy, petenci mogą skorzystać z dwóch dostępnych kanałów. Urząd Gminy Grudusk kontakt zarówno przez telefon jak i pocztę elektroniczną prowadzi wyłącznie w godzinach otwarcia placówki.

Urząd Gminy Grudusk godziny otwarcia

W Grudusku Urząd Gminy jest ważną instytucją dla mieszkańców. Warto poznać godziny otwarcia tej placówki chcąc odwiedzić ją osobiście lub skontaktować się z placówką. Warto więc przed wizytą w Urzędzie Gminy Grudusk sprawdzić dokładne godziny otwarcia, w celu oszczędzenia własnego czasu. Oczywiście ze względu fakt, że placówka działa dla mieszkańców Gruduska, Urząd Gminy Gruduska godziny otwarcia dostosował do potrzeb interesantów.

Kontakt Urząd Gminy Grudusk

Adres: Ciechanowska 54, 06-460 Grudusk

Telefon: 23 671 50 12,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Grudusk:

 • Poniedziałek 8:00-16:00
 • Wtorek 8:00-16:00
 • Środa 8:00-16:00
 • Czwartek 8:00-16:00
 • Piątek 8:00-16:00

Gmina Grudusk

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Grudusk, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Grudusk. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Grudusk oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Grudusk.

Urząd Gminy Grudusk zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Gruduska. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Gruduska, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Grudusk tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Urząd Gminy Grudusk wydziały

Urząd Gminy Grudusk pełni ważną rolę w codziennym życiu mieszkańców. Jednym ze strategicznych elementów, są jego wydziały, których zadaniem jest obsługiwanie różnego typu działów administracji. Dostępne w placówce jaką jest Urząd Gminy Grudusk wydziały zostały utworzone aby uprościć realizację formalności w instytucji. Osoby odwiedzające Urząd Gminy w Grudusku mogą liczyć na pomoc i wsparcie z wydziałów takich jak:

 • Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Gruduska
 • Wydział Gospodarki Komunalnej UG w Grudusku
 • Wydział Edukacji Gminy Grudusk
 • Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Grudusku

Każdy z wyżej wymienionych wydziałów w Urzędzie Gminy Grudusk ma zapewnić mieszkańcom pomoc z danego obszaru i zapewnić obsługę na najwyższym standardzie administracyjnym.

Mapa Urząd Gminy Grudusk

Liczba wyświetleń: 167Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS