Urząd Gminy Hażlach – Gmina Hażlach

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Hażlach – Gmina Hażlach

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Hażlach dostępne na stronie. Aktualny numer kontaktowy do Urzędu Gminy w Hażlachu. Pomoc od Urzędu Gminy w Hażlachu.

Urząd Gminy w Hażlachu kontakt

Urząd Gminy Hażlach kontakt umożliwia petentom na parę różnych sposobów. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Hażlachu można skorzystać z poczty elektronicznej, telefonu. Jednak należy wiedzieć o tym, że wybierając kontakt z Urzędem Gminy w Hażlachu, korzystając z poczty elektronicznej, czas oczekiwania na odpowiedź może być dłuższy niż w przypadku formy telefonicznej. Dlatego też w przypadku pilnej potrzeby kontaktu z Urzędem Gminy w Hażlachu zaleca się korzystać z telefonu. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie Urzędu Gminy w Hażlachu w celu uzyskania potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Hażlachu

Urząd Gminy Hażlach godziny otwarcia ma zgodne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Instytucje Urząd Gminy Hażlach można osobiście odwiedzić od poniedziałku do piątku. Niestety w soboty oraz w niedziele wizyty stacjonarne są niemożliwe. Warto, także przed wizytą w Urzędzie Gminy w Hażlachu zarezerwować wizytę na konkretny termin, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Gminy Hażlach

Adres: ul. Główna 57, 43-419 Hażlach

Telefon: 338569479, 338567212

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Hażlach:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-17:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-13:00

Gmina Hażlach

Urząd Gminy Hażlachu to instytucja rządowa, która zajmuje się zarządzaniem gminą. Ich główne zadania to dbanie o mieszkańców a co z tym powiązane prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Zarządcy Gminy Hażlach jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Jednostka organizacyjna, znana jako Urząd Gminy Hażlach, stanowi podstawę dla efektywnego działania władz lokalnych. To tam wójt, burmistrz lub prezydent podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej oraz realizuje zadania miasta lub gminy zgodnie z przepisami prawa. Trzeba wiedzieć, że struktura Urzędu Gminy Hażlacha została odpowiednio uporządkowana. W skład Urzędu Gminy Hażlacha wchodzą wydziały, a także samodzielne komórki organizacyjne takie jak Wydział Komunikacji Gminy Hażlach czy Wydział Spraw Obywatelskich.

Urząd Gminy Hażlach Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska znajdujący się w Urzędzie Gminy Hażlacha podejmuje kwestie, które mają na celu utrzymanie środowiska w warunkach optymalnych. Do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Hażlacha zadań należy między innymi prowadzenie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów, ochroną wody, powietrza oraz gleby.

Urząd Gminy Hażlach Wydział Spraw Obywatelskich

W Urzędzie Gminy w Hażlachu znajduje się także Wydział Spraw Obywatelskich. Zajmuje się on prowadzeniem ewidencji ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych orzekających o sprawach zameldowanie i wymeldowania oraz spraw związanych z wydawaniem lub też unieważnianiem dokumentów tożsamości. Najczęściej do Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Hażlacha udają się interesanci w celu złożenia wniosku o dokument tożsamości.

Mapa Urząd Gminy Hażlach

Liczba wyświetleń: 571Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS