Urząd Gminy Istebna – Gmina Istebna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Istebna – Gmina Istebna

Urząd Gminy w Istebnej – Sprawdź godziny otwarcia Gminy Istebna. Metody kontaktu z UG Istebna – telefon, e-mail, numer. Wydziały UG Istebna.

Kontakt Istebna Urząd Gminy

Komunikacja z Urzędem Gminy jest niezbędna, kiedy potrzeba jest załatwić różnego rodzaju sprawy związane z działalnością instytucji. Nie zawsze jednak wiadomo, jak można skontaktować się z danym urzędem, oprócz osobistej wizyty. Urząd Gminy w Istebnej poza osobistym kontaktem, daje możliwość mieszkańcom, także skontaktowania się na odległość. Urząd Gminy Istebna kontakt prowadzi między innymi przez e-mail, platformę ePUAP. Dodatkowo warto pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Istebnej dostępny jest także telefonicznie pod podanym numerem kontaktowym.

Urząd Gminy Istebna telefon

Sam Urząd Gminy Istebna, jak i jego wydziały wewnętrzne posiadają własne numery kontaktowe. W instytucji jaką jest Urząd Gminy Istebna telefon kontaktowy podany powyżej prowadzi do sekretariatu. Chcąc skontaktować się z wybranym wydziałem wewnętrznym UG Istebna telefon okaże się najwygodniejszą i najszybszą opcją uzyskania wsparcia.

Kontakt Urząd Gminy Istebna

Adres: Istebna 1000, 43-470 Istebna

Telefon: 33 855 60 87 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Istebna:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-16:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-14:15

Gmina Istebna

Instytucja, którą nazywamy Urząd Gminy w Istebnej, zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem tą gminą. Główne obowiązki Urzędu to troska o mieszkańców gminy Istebna czy prowadzenie spraw związanych z gospodarką. Jako rządowa instytucja, Urząd Gminy Istebna jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy Istebnej wykonują swoje zadania, współpracując z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymując kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Istebnej można załatwić formalności z różnych dziedzin, w tym składać różne wnioski, zgłoszenia czy zażalenia. Urząd Gminy Istebna stanowi jednostkę organizacyjną umożliwiającą wójtowi lub burmistrzowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz wykonanie określonych zadań gminy Istebna zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Urząd Gminy Istebna druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Istebna udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Istebnej. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Istebna przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Istebna

Liczba wyświetleń: 349Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS