Urząd Gminy Iwierzyce – Gmina Iwierzyce

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podkarpackie

Urząd Gminy Iwierzyce – Gmina Iwierzyce

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Iwierzycach. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Iwierzyc.

Urząd Gminy Iwierzyce kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Iwierzyce można uzyskać zarówno telefonicznie, jak i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się korzystanie z telefonu Urzędu Gminy Iwierzyc. Telefoniczny kontakt z Gminą Iwierzyce pozwala na najszybsze uzyskanie potrzebnych informacji. Niestety nie wszystkie sprawy można załatwić drogą telefoniczną. Dlatego w niektórych sytuacjach należy skorzystać z innego kanałów kontaktu. Urząd Gminy Iwierzyce kontakt realizuje również mailowo. Wysyłając wiadomość nie można zapomnieć aby nadać jej odpowiedni tytuł, a także podpisać mail imieniem, nazwiskiem oraz adresem.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Iwierzycach

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Iwierzyce są równoznaczne z godzinami, podczas których można uzyskać kontakt z placówką. Aktualnie obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Iwierzyce godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb mieszkańców Iwierzyc.

Kontakt Urząd Gminy Iwierzyce

Adres: Iwierzyce 80, 39-124 Iwierzyce

Telefon: 17 7455950,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Iwierzyce:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Iwierzyce

Urząd Gminy w Iwierzycach to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Iwierzyc, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Iwierzyc odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Władze lokalne, takie jak Urząd Miasta lub gminy Iwierzyc to jednostki organizacyjne które umożliwiają wójtowi czy burmistrzowi podejmowanie decyzji zgodnie z uchwałami rady gminy, oraz realizację zadań wynikających z przepisów prawa dotyczących danego miasta lub gminy. Osobą odpowiedzialną za kierowanie tym urzędem jest wójt lub burmistrz.

Urząd Gminy Iwierzyce wydziały

Urząd Gminy w Iwierzycach posiada kilka wydziałów, z których każdy jest odpowiedzialny za inny obszar administracyjny. W składzie urzędu znajdują się wydziały takie jak: Wydział Edukacji, Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Iwierzyc czy Wydział Spraw Obywatelskich Iwierzyce. Każdy z tych wydziałów zajmuję się odrębnymi sprawami poprzez wyspecjalizowanych urzędników. Nie brak opinii, że występujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Iwierzyce wydziały znacznie przyśpieszają realizację formlaności.

Mapa Urząd Gminy Iwierzyce

Liczba wyświetleń: 416Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS