Urząd Gminy Jadów – Gmina Jadów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Jadów – Gmina Jadów

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Jadowa. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Jadów, godziny obsługi petentów. Urząd Gminy Jadów kontakt, telefon, adres.

Urząd Gminy Jadów kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Jadowie możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Jadów kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Jadowie należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Jadowie, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Jadowie. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Jadowie jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Jadów. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Jadowie możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Jadów godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Jadowie są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Jadowie. Instytucja Urzędu Gminy Jadów jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Jadów jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Jadów

Adres: ul. Jana Pawła II 17, 05-280 Jadów

Telefon: +48 (25) 675 40 44, +48 (25) 675-40-46

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Jadów:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 8:00-18:00
  • Czwartek 8:00-16:00
  • Piątek 8:00-14:00

Gmina Jadów

Urząd Gminy Jadów jest instytucją działającą na lokalnym poziomie. W skład Urzędu Gminy Jadów wchodzi wiele różnych działów. Ich zadaniem jest planowanie oraz rozwój gminy. Kolejnym ważnym aspektem, którym zajmuję się Urząd Gminy Jadów są kwestie finansowe. W każdej z gmin urząd stara się być blisko mieszkańców, organizując często spotkania z nimi, w celu ustalenia działań związanych z gminą. Skorzystanie z usług Gminy Jadów, możliwe jest po odwiedzeniu placówki osobiście lub kontaktując zdalnie. W celu sprawnego funkcjonowania Urząd Gminy Jadów został podzielony na różne wydziały, z których każdy pełni unikalne funkcje. Na przykład, Wydział Planowania Przestrzennego i Infrastruktury zajmuje się nadzorem nad projektami związanymi z urbanistyką, rozbudową infrastruktury oraz modernizacją terenów publicznych. Natomiast Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska skupia się na zagadnieniach związanych z utrzymaniem czystości, zarządzaniem odpadami oraz ochroną środowiska naturalnego. Pracownicy Urzędu Gminy Jadów służą pomocą i wsparciem mieszkańcom w zakresie tych różnorodnych kwestii. Wiedza i doświadczenie pracowników urzędu są nieocenione, umożliwiając skuteczne zarządzanie i realizację działań mających na celu rozwój i dobro gminy Jadów.

Wydziały Urzędu Gminy Jadowa

W Urzędzie Gminy Jadowa istnieje kilka wydziałów, które zajmują się różnymi dziedzinami. Każdy z tych wydziałów ma swoje specjalne zadania i zajmuje się określonymi sprawami. Na przykład, w Urzędzie Gminy Jadowa znajduje się Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, a także Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się różnymi sprawami związanymi z obywatelami. Poza tym Urząd Gminy Jadowa ma również Wydział Nieruchomości, który zarządza nieruchomościami miejskimi, oraz Wydział Ochrony Środowiska, który zajmuje się kwestiami związanymi z ochroną środowiska w jednostce jaką jest gmina Jadów.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Jadowa

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Jadowa to jedno z najważniejszych miejsc, do którego mieszkańcy zgłaszają się w celu załatwienia spraw związanych z prawem jazdy i pojazdami. Na tym wydziale można załatwić formalności związane z uzyskaniem numeru PKK, odbiorem dokumentu prawa jazdy, rejestracją pojazdu, odbiorem tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Jadowa obsługuje swoich klientów w godzinach pracy placówki.

Mapa Urząd Gminy Jadów

Liczba wyświetleń: 373Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS