Urząd Gminy Janowiec Kościelny – Gmina Janowiec Kościelny

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Gminy Janowiec Kościelny – zobacz wydziały w Urzędzie Gminy Janowiec Kościelny. Kontakt z UG w Janowcu Kościelnym przez telefon i online. Gmina Janowiec Kościelny godziny otwarcia.

Kontakt Urząd Gminy Janowiec Kościelny

Adres: Janowiec Kościelny 62, 13-111 Janowiec Kościelny

Telefon: 89 626 21 86,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Janowiec Kościelny

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Gmina Janowiec Kościelny

Urząd Gminy Janowiec Kościelny jest instytucją, w której mieszkańcy mogą załatwiać wiele spraw związanych z codziennym życiem, czy sprawami administracyjnymi. Osoby zamieszkujące Gminę Janowiec Kościelny mogą również zgłaszać swoje problemy związane między innymi z infrastrukturą drogową, czy innymi sprawami z zakresu świadczonych usług Urzędu Gminy Janowiec Kościelny. Udając się do UG Janowca Kościelnego, można uzyskać również informację o planowanych inwestycjach, przetargach, czy organizowanych imprezach masowych.

Urząd Gminy Janowiec Kościelny kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Janowiec Kościelny można uzyskać zarówno telefonicznie, jak i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się korzystanie z telefonu Urzędu Gminy Janowca Kościelnego. Telefoniczny kontakt z Gminą Janowiec Kościelny pozwala na najszybsze uzyskanie potrzebnych informacji. Niestety nie wszystkie sprawy można załatwić drogą telefoniczną. Dlatego w niektórych sytuacjach należy skorzystać z innego kanałów kontaktu. Urząd Gminy Janowiec Kościelny kontakt realizuje również mailowo. Wysyłając wiadomość nie można zapomnieć aby nadać jej odpowiedni tytuł, a także podpisać mail imieniem, nazwiskiem oraz adresem.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Janowcu Kościelnym

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Janowiec Kościelny są równoznaczne z godzinami, podczas których można uzyskać kontakt z placówką. Aktualnie obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Janowiec Kościelny godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb mieszkańców Janowca Kościelnego.

Urząd Gminy Janowiec Kościelny wydziały

Urząd Gminy w Janowcu Kościelnym posiada kilka wydziałów, z których każdy jest odpowiedzialny za inny obszar administracyjny. W składzie urzędu znajdują się wydziały takie jak: Wydział Edukacji, Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Janowca Kościelnego czy Wydział Spraw Obywatelskich Janowiec Kościelny. Każdy z tych wydziałów zajmuję się odrębnymi sprawami poprzez wyspecjalizowanych urzędników. Nie brak opinii, że występujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Janowiec Kościelny wydziały znacznie przyśpieszają realizację formlaności.

Mapa Urząd Gminy Janowiec Kościelny

Liczba wyświetleń: 84Wyszukaj dodatkowe informacje: