Urząd Gminy Janowiec – Gmina Janowiec

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Janowiec – Gmina Janowiec

Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Janowcu – telefon, kontakt. Aktualne godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Janowiec. Co można załatwić w Urzędzie Gminy Janowiec?

Kontakt Janowiec Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Janowiec jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Janowcu? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Janowca. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Janowiec godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Janowiec kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Janowiec telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Janowiec jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Janowcu jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Janowiec telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Janowca, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Kontakt Urząd Gminy Janowiec

Adres: Radomska 2, 24-123 Janowiec

Telefon: 81 881 58 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Janowiec:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Janowiec

Urząd Gminy w Janowcu jest instytucją odpowiedzialną za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania obejmują dbanie o mieszkańców Janowca, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowaniem i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Urząd Gminy Janowiec to jednostka, która zapewnia wykonanie uchwał rady miasta oraz realizację zadań przewidzianych przez prawo dla miasta lub gminy. Na jego czele Urzędu Gminy Janowiec stoi wójt lub burmistrz.

Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Janowca odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy Janowca wykonują powierzone im zadania, a także współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Janowca realizowane są formalności z szerokiego zakresu, w tym różnego rodzaju zgłoszenia, wnioski i zażalenia.

Wydziały Urzędu Gminy Janowca

W ramach Urzędu Gminy Janowca dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Janowca

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Janowca, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Janowca można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Janowiec

Liczba wyświetleń: 192Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS