Urząd Gminy Jasieniec – Gmina Jasieniec

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Jasieniec – Gmina Jasieniec

Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Jasieńcu – telefon, kontakt. Aktualne godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Jasieniec. Co można załatwić w Urzędzie Gminy Jasieniec?

Urząd Gminy Jasieniec kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Jasieńcu jest ważną kwestią dla mieszkańców, chętnych uzyskać pomoc urzędniczą. Współczesna technologia pozwala na wiele form kontaktu. Urząd Gminy Jasieniec kontakt prowadzi przez:

 • telefon
 • pocztę elektroniczną
 • platforme ePUAP

Ważne jest poznanie wszystkich możliwych kanałów kontaktu i wybranie najlepszego w zależności od kategorii sprawy.

Urząd Gminy Jasieniec godziny otwarcia

Urząd Gminy Jasieniec jest instytucją kluczową dla mieszkańców Jasieńca oraz dla poprawnego funkcjonowania gminy. W tym miejscu, osoby zamieszkujące gminę Jasieniec, mogą załatwić swoje najważniejsze sprawy związane z administracją, a więc znajomości godzin pracy Urzędu Gminy Jasieniec jest kluczowa. Obecnie godziny otwarcia Urzędu Gminy Jasieńca dotyczą jedynie dni roboczych. W weekendy instytucja nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Jasieniec

Adres: Warecka 42, 05-604 Jasieniec

Telefon: 48 661 35 70,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Jasieniec:

 • Poniedziałek 7:30-15:30
 • Wtorek 7:30-15:30
 • Środa 7:30-15:30
 • Czwartek 7:30-15:30
 • Piątek 7:30-15:30

Gmina Jasieniec

Urząd Gminy Jasieńca to instytucja publiczna odpowiedzialna za zarządzanie i administrowanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o dobro mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Jasieńca ma także za zadanie udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy w Jasieńcu wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, utrzymując przy tym stały kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Jasieńca realizowane są różnego rodzaju formalności, takie jak zgłoszenia, wnioski i zażalenia związane z szerokim zakresem działań miasta. W ramach struktury administracyjnej gminy Jasieniec, istnieje jednostka organizacyjna znana jako Urząd Gminy Jasieniec. To właśnie tam wójt lub burmistrz podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej, i realizuje zadania, które określają przepisy prawa dotyczące danego miasta lub gminy.

Urząd Gminy Jasieniec wydziały

Urząd Gminy Jasieniec jest podzielony na wydziały, z czego każdy spełnia swoje określone zadania. W Urzędzie Gminy Jasieniec wydziały są obsługiwane przez pracowników, którzy moją odpowiednią wiedzę z danego zakresu. Podział na wydziały w Urzędzie Gminy Jasieńca pozwala na ułatwienie w załatwianiu spraw w danej jednostce. Działające jednostki organizacyjne to między innymi Wydział Komunikacji Gminy Jasieńca, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Ochrony Środowiska.

Urząd Gminy Jasieniec Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów znajdujących się w Urzędzie Gminy Jasieniec, jest wydział komunikacji. Do jego zadań należy między innymi:

 • rejestracja pojazdów,
 • wydawanie dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów, tablic rejestracyjnych oraz oznaczeń pojazdów mieszkańcom gminy Jasieniec,
 • wydawanie praw jazdy,
 • nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców w gminie Jasieniec.

Urząd Gminy Jasieniec prawo jazdy

Aby uzyskać prawo jazdy w Urzędzie Gminy Jasieniec, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Pierwszym z nich jest wniosek o prawo jazdy. Można go wypełnić w urzędzie lub pobrać oraz uzupełnić w domu. Należy także wziąć ze sobą orzeczenie lekarskie, aktualne zdjęcie spełniające wszystkie wymagania, a także dowód osobisty lub paszport. Zwykle na wydanie prawa jazdy w Urzędzie Gminy Jasieniec trwa od 14 do 30 dni roboczych chodź, istnieją przypadki, w których ten okres może się wydłużyć.

Mapa Urząd Gminy Jasieniec

Liczba wyświetleń: 240Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS