Urząd Gminy Jaświły – Gmina Jaświły

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podlaskie

Urząd Gminy Jaświły – Gmina Jaświły

Urząd Gminy w Jaświły – Sprawdź godziny otwarcia Gminy Jaświły. Metody kontaktu z UG Jaświły – telefon, e-mail, numer. Wydziały UG Jaświły.

Kontakt z Urzędem Gminy Jaświły

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Jaświły, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Gminy Jaświły kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Zarówno telefon Urzędu Gminy Jaświły jak i skrzynka odbiorcza jest obsługiwana przez pracowników w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Jaświły godziny otwarcia

Przed wizytą w Urzędzie Gminy Jaświły warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji. Urząd Gminy Jaświły obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Jaświły jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Jaświły

Adres: 19-124 Jaświły, 7 Jaświły

Telefon: 85 716 80 01, 85 727 80 10

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Jaświły:

  • poniedziałek: 8:00-16:00
  • wtorek: 8:00-16:00
  • środa: 8:00-16:00
  • czwartek: 8:00-16:00
  • piątek: 8:00-16:00
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Jaświły

Urząd Gminy Jaświły to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Jaświły, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Jaświły zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Jaświły. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Jaświły mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Jaświły odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Jaświły składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Jaświły mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Jaświły to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Jaświły wydziały

Znajdujące się w Urzędzie Gminy Jaświły wydziały są obsługiwane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę z danych zakresów. Każdy z pracowników ma wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie. Urząd Gminy Jaświły wydziały ustanowił zgodnie z kategorią spraw w nich realizowanych.

Urząd Gminy Jaświły odpady komunalne

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy Jaświły odbywa się według ustalonego wcześniej harmonogramu. Do takiego harmonogramu ma wgląd każda zainteresowana osoba. Można go znaleźć, udając się na stronę internetową Urzędu Gminy Jaświły. Warto pamiętać, że w Urzędzie Gminy Jaświły przyjmowana deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Taki dokument powinien złożyć każdy właściciel nieruchomości, w której powstają odpady komunalne.

Mapa Urząd Gminy Jaświły

Liczba wyświetleń: 256Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS